Dalej bez punktów na wiosnę...

Runda wiosenna nie najlepiej rozpoczęła się dla naszej drużyny, po porażce w Gościnie nie udało się wygrać tym razem na własnym boisku. Mecz odbywający się w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych rozpoczął się jednak dla naszej drużyny bardzo dobrze i za sprawą Jarosława Kiernickiego Sparta prowadziła do przerwy 1:0. Niestety po przerwie nie było już tak dobrze. W 66. minucie goście wyrównali natomiast 10 minut później padł kuriozalny gol dla Iny, na strzał z połowy boiska zdecydował się Michał Soska i po błędzie bramkarza Sparty udało mu się go przelobować. 3 minuty później było już 3:1 natomiast w końcowych minutach gry Ina ustaliła wynik spotkania na 4:1 a hat-tricka skompletował najlepszy strzelec zespołu - Michał Jarząbek.

Kolejny mecz ligowy Sparta rozegra w sobotę w Ustroniu Morskiem, a rywalem będzie miejscowa Astra.

Ina: 12. Paweł Sobolewski - 10. Michał Jarząbek (90' 4. Michał Łukasiak), 18. Patryk Kominek, 25. Damian Kosior, 17. Rafał Makarewicz, 8. Daniel Mojsiewicz, 23. Mateusz Podyma (61' 9. Damian Banachewicz), 2. Michał Soska, 6. Łukasz Szymfeld, 19. Kamil Wiśniewski (61' 21. Filip Kominek), 15. Maciej Żabicki (61' 28. Piotr Winogrodzki).

Skład rezerwowy 1. Oskar Gębala, 5. Kamil Bożek.