Dobra gra,słaby wynik.

W słoneczne, sobotnie popołudnie przyszło zmierzyć się drużynie Sparty Węgorzyno z wiceliderem rozgrywek i kandydatem do awansu Bałtykiem Koszalin. Przed meczem skazywana na porażkę była jedenastka trenera Damiana Padzińskiego jednak to właśnie węgorzyńska drużyna od pierwszej minuty dyktowała warunki. Po kilkunastu minutach gry ładnym strzałem w krótki róg popisał się Paweł Iskra, jednak Sebastian Skrzyński zachował czujność i wybił piłkę którą przechwycił Mateusz Sieciński i to po jego próbie dośrodkowania piłka odbiła się od poprzeczni i niewiele brakowało by to gospodarze cieszyli się ze zdobytej bramki. Kolejne minuty meczu to nieudane próby m.in Jarosława Kiernickiego i Piotra Grochulskiego. Pierwsza połowa zakończyła się sprawiedliwym 0:0.Druga połowa była już bardzo zacięta. W 67 minucie komfortową sytuację w postaci rzutu wolnego pośredniego nie wykorzystali goście po bardzo dobrej interwencji obrońców.Ostatni kwadrans to dwie nie wykorzystane sytuacje gospodarzy. Chwilę później rozstrzygnęły się losy całego spotkania. Dalekiego podania w pole karne nie zdołał przerwać Jarosław Kiernicki,na oddanie strzału zawodnikowi Bałtyku pozwolił Arkadiusz Pawłowski w efekcie czego to Sparta musiała przełknąć po raz czwarty z rzędu gorycz porażki.

Nie lepiej zaprezentowali się juniorzy którzy pod wodzą Krzysztofa Gwoździa podejmowali na wyjeździe drużynę Piasta Chociwel. Rezultat spotkania to 4:1 dla gospodarzy.

Bałtyk: 12. Sebastian Skrzyński - 18. Jakub Drozdowski, 20. Arkadiusz Jasitczak, 14. Wiktor Naworski (55' 21. Łukasz Szczerba), 9. Konrad Romańczyk, 7. Leszek Pazdur (46' 10. Tomasz Kamiński)(89' 13. Maciej Andrzejczak), 5. Bartłomiej Fastyn, 6. Krystian Krauze, 2. Paweł Rak, 8. Łukasz Szymański (87' 4. Michał Czenko), 17. Adrian Kwiatkowski.