Klasyfikacja strzelców IV Ligi

Klasyfikacja strzelców IV Ligi

Strzelcy:

39 - Karol Jabłoński (Mechanik Bobolice),

38 - Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo),

35 - Michał Magnuski (Kluczevia Stargard),

33 - Sebastian Inczewski (Biali Sądów),Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),

27 - Michał Jarząbek (Ina Goleniów),

25 - Kamil Bartoszyński (Kluczevia Stargard),

23 - Damian Banachewicz (Ina Goleniów), Marcin Gozdal (Sokół Karlino), Mateusz Górny (MKP Szczecinek), Mateusz Myśliński (Leśnik Manowo), Bartosz Stadnik (Olimp Gościno),

22 - Grzegorz Magnuski (Kluczevia Stargard),

20 - Konrad Romańczyk (Leśnik Manowo),

18 - Kacper Łaga (Wieża Postomino), Krystian Mądrowski (Błękitni II Stargard), Jakub Pożyczka (Hutnik Szczecin), Adrian Rutkowski (Rega Trzebiatów),

17 - Tomasz Antczak (Iskierka Szczecin), Andrzej Łyszyk (Wieża Postomino),

16 - Mikołaj Duwe (Rasel Dygowo), Oleksandr Simkovych (Iskierka Szczecin), Jakub Żelazowski (Hutnik Szczecin),

14 - Marcin Dubielewicz (Leśnik Manowo), Krzysztof Jabłoński (Mechanik Bobolice), Jarosław Piskorz (Błękitni II Stargard), Paweł Wegner (Orzeł Wałcz),

13 - Maciej Ignasiak (Vineta Wolin), Jakub Karpiński (Sokół Karlino), Bartosz Latuszek (Gryf Kamień Pomorski), Daniel Szymański (MKP Szczecinek), Piotr Winogrodzki (Ina Goleniów),

12 - Karol Florkiewicz (Darłovia Darłowo), Piotr Surma (Kluczevia Stargard), Kacper Wittbrodt (Gryf Kamień Pomorski), Łukasz Włodarczyk (Rasel Dygowo),

11 - Kamil Lewandowski (Polonia Płoty 9, Vineta Wolin 2), Charles Nwaogu (Sparta Węgorzyno), Jakub Okuszko (MKP Szczecinek), Mariusz Stachowiak (Polonia Płoty), Szymon Włodarek (Gryf Kamień Pomorski), Andrzej Wojciechowski (Rasel Dygowo),

10 - Bartłomiej Babiak (Lech Czaplinek), Michał Barański (MKP Szczecinek), Igor Duńczak (Rega Trzebiatów), Marcin Nowicki (Olimp Gościno), Daniel Popiołek (Orzeł Wałcz), Wojciech Wójcik (Wieża Postomino),

9 - Dominik Grochowski (Hutnik Szczecin), Jacek Łosowski (Leśnik Manowo), Jakub Poznański (Rasel Dygowo), Kacper Tomaszewicz (Ina Goleniów),

8 - Adam Cymkiej (Polonia Płoty), Damian Gałosz (Lech Czaplinek), Paweł Jałoszyński (Błękitni II Stargard 1, Gryf Kamień Pomorski 7), Daniel Kocur (Rega Trzebiatów), Piotr Kozdra (Wieża Postomino), Szymon Kurczak (Rega Trzebiatów), Jakub Kuzio (Lech Czaplinek), Patryk Łapa (Rega Trzebiatów), Kazimierz Misztal (Mechanik Bobolice), Marek Skowyra (Olimp Gościno), Adam Zalewski (Olimp Gościno), Bartłomiej Zdunek (Błękitni II Stargard),

7 - Konrad Bartoszewicz (Vineta Wolin), Jakub Cerazy (Orzeł Wałcz), Marcin Ćwiek (Biali Sądów), Dominik Dziąbek (Hutnik Szczecin), Grzegorz Gicewicz (Biali Sądów), Maciej Góra (MKP Szczecinek), Grzegorz Grzywa (Sparta Węgorzyno), Maciej Kraśnicki (Sparta Węgorzyno), Adrian Nagórski (Vineta Wolin), Leszek Pazdur (Sokół Karlino), Paweł Pelikan (Błękitni II Stargard), Przemysław Sydoruk (Darłovia Darłowo), Jacek Tomczyk (Sokół Karlino),

6 - Błażej Banasik (Wieża Postomino), Maksymilian Gregoruk (Iskierka Szczecin), Patryk Jachemek (Wieża Postomino), Dariusz Juracki (Orzeł Wałcz), Wojciech Kacprzyk (Błękitni II Stargard), Adrian Kranz (Vineta Wolin), Dawid Michalak (Sokół Karlino), Daniel Mojsiewicz (Ina Goleniów), Klaudiusz Mucha (Sparta Węgorzyno), Bartosz Nizio (Sparta Węgorzyno 4, Vineta Wolin 2), Maciej Więcek (Gryf Kamień Pomorski),

5 - Emil Andrzejewski (Hutnik Szczecin), Bartłomiej Fastyn (Darłovia Darłowo), Arkadiusz Grudziądz (Sokół Karlino), Jakub Jermołowicz (Sokół Karlino), Łukasz Jurjewicz (MKP Szczecinek), Damian Karczmarski (Gryf Kamień Pomorski), Witold Klym (Sparta Węgorzyno 4, Iskierka Szczecin 1), Michał Kowalczyk (Sokół Karlino), Patryk Kozioł (Leśnik Manowo 2, MKP Szczecinek 3), Kacper Litwin (Polonia Płoty), Dominik Maciejewski (Olimp Gościno), Sebastian Marszałek (Wieża Postomino), Patryk Ortel (Hutnik Szczecin 1, Iskierka Szczecin 4), Dawid Roszak (Gryf Kamień Pomorski), Radosław Surma (Kluczevia Stargard), Maciej Szwech (Gryf Kamień Pomorski), Krzysztof Szymczak (Hutnik Szczecin), Michał Świercz (Biali Sądów), Tomasz Tomczak (Lech Czaplinek), Rafał Załoga (Rasel Dygowo),

4 - Kamil Bazyli (Darłovia Darłowo), Bartosz Dywan (Darłovia Darłowo), Robert Gajda (Błękitni II Stargard), Wojciech Gersztyn (Mechanik Bobolice), Gracjan Groński (Kluczevia Stargard 2, Błękitni II Stargard 2), Mateusz Jasiński (Rasel Dygowo), Marcel Kmieć (Biali Sądów), Iwo Knapiński (Sokół Karlino), Patryk Kowalczyk (Lech Czaplinek), Marcin Krysztoforski (Mechanik Bobolice), Kryspin Leśniak (Vineta Wolin), Maciej Maciejewski (MKP Szczecinek), Kamil Michalski (Darłovia Darłowo), Łukasz Rdzeń (Kluczevia Stargard), Oskar Ryk (Błękitni II Stargard), Jan Skuratowski (Gryf Kamień Pomorski), Szymon Smerdel (Gryf Kamień Pomorski 2, Vineta Wolin 1), Patryk Sobański (Ina Goleniów), Dawid Sobol (Lech Czaplinek), Paweł Stachowiak (Olimp Gościno), Robert Stachowiak (Polonia Płoty), Michał Szubert (Rasel Dygowo), Łukasz Szymfeld (Ina Goleniów), Piotr Ścisło (Wieża Postomino), Adrian Winkowski (Mechanik Bobolice), Mateusz Winnicki (Mechanik Bobolice), Oskar Wiśniewski (Rasel Dygowo), Bartłomiej Woźniak (Lech Czaplinek), Krystian Wójcik (Biali Sądów), Adam Zejfer (Rega Trzebiatów),

3 - Dawid Banach (Kluczevia Stargard), Adrian Bednarski (MKP Szczecinek), Mateusz Bień (Rasel Dygowo), Radosław Cyburt (Vineta Wolin), Piotr Czapka (Rasel Dygowo), Mateusz Frankowski (Błękitni II Stargard), Szymon Górski (Iskierka Szczecin), Łukasz Grat (Orzeł Wałcz), Patryk Gronkiewicz (Wieża Postomino), Marek Hermanowicz (Orzeł Wałcz), Tomasz Kamiński (Sokół Karlino), Dominik Karpała (Biali Sądów), Olivier Kliś (Vineta Wolin), Norbert Kornaga (Leśnik Manowo), Kacper Kotliński (Hutnik Szczecin), Dominik Lis (Błękitni II Stargard), Damian Ładny (Hutnik Szczecin), Oleksandr Malias (Wieża Postomino), Oskar Marcinkowski (Rega Trzebiatów), Damian Niedojad (Błękitni II Stargard), Paweł Olejnik (Iskierka Szczecin), Łukasz Puczkowski (Sparta Węgorzyno), Tomasz Pustelnik (Biali Sądów), Marcin Resiak (Lech Czaplinek), Mateusz Rybka (Biali Sądów), Bartosz Sobinek (Hutnik Szczecin 2, Vineta Wolin 1), Wojciech Suślik (Orzeł Wałcz), Konrad Świerkosz (Iskierka Szczecin), Daniel Wólkiewicz (Darłovia Darłowo),

2 - Krystian Babec (Darłovia Darłowo), Michał Bąba (Iskierka Szczecin), Patryk Bednarski (MKP Szczecinek), Paweł Bednarski (Błękitni II Stargard), Kacper Bieńko (Błękitni II Stargard), Rafał Bulanda (Ina Goleniów), Sebastian Dondaj (Olimp Gościno), Artur Fryś (Darłovia Darłowo 1, Leśnik Manowo 1), Łukasz Góralski (Polonia Płoty), Karol Grochowski (Olimp Gościno), Patryk Janczak (MKP Szczecinek), Michał Janicki (Hutnik Szczecin), Jakub Jaworek (MKP Szczecinek), Marcin Kaszczyc (MKP Szczecinek), Jakub Koczorowski (Błękitni II Stargard), Mariusz Korcz (Biali Sądów), Marcin Kordek (Mechanik Bobolice), Bartosz Kosmalski (Mechanik Bobolice), Mateusz Krasoń (Lech Czaplinek), Artur Lechowicz (Kluczevia Stargard), Artur Maciąg (Darłovia Darłowo), Rafał Makarewicz (Ina Goleniów), Krystian Mazurek (Hutnik Szczecin), Artur Nabrzewski (Polonia Płoty), Sebastian Nagel (Gryf Kamień Pomorski), Marek Niewiada (Vineta Wolin), Mariusz Nowicki (Kluczevia Stargard), Maciej Płomiński (Olimp Gościno), Jakub Pszczoła (Sparta Węgorzyno), Vincenzo Riccio (Orzeł Wałcz), Mateusz Roszak (Olimp Gościno), Marcin Słoboda (Olimp Gościno), Błażej Starzycki (Błękitni II Stargard), Oskar Szczepanik (Sparta Węgorzyno), Michał Świżek (Rega Trzebiatów), Jakub Tarka (Vineta Wolin), Adrian Telus (Wieża Postomino), Konrad Trzmiel (Orzeł Wałcz), Paweł Waśków (Rasel Dygowo), Łukasz Wiśniewski (Rasel Dygowo), Radosław Wiśniewski (Vineta Wolin), Patryk Wojciechowski (Iskierka Szczecin), Michał Woźniak (Polonia Płoty),

1 - Daniel Augusto (Hutnik Szczecin), Grzegorz Balkowski (Polonia Płoty), Bartosz Boniecki (Błękitni II Stargard), Łukasz Bożko (Vineta Wolin), Kacper Budzyński (Polonia płoty), Szymon Chać (Leśnik Manowo), Mateusz Czaja (Leśnik Manowo), Tomasz Czubak (Sparta Węgorzyno), Kamil Dąbrowski (Polonia Płoty), Jakub De Clerck (Rasel Dygowo), Maciej Dobrowolski (Polonia Płoty), Tymoteusz Duczmal (Iskierka Szczecin), Dawid Dzikowicz (Orzeł Wałcz), Karol Górski (Iskierka Szczecin), Wiktor Grzeszczak (Błękitni II Stargard), Jakub Gutowski (Wieża Postomino), Bartłomiej Guzewski (Rega Trzebiatów), Daniel Guzicki (Iskierka Szczecin), Olaf Gwóźdź (Błękitni II Stargard), Yewhenii Izdebskyi (Sparta Węgorzyno), Piotr Jakubowski (Leśnik Manowo), Patryk Jania (Iskierka Szczecin), Dawid Jeż (Vineta Wolin), Mateusz Jureczko (MKP Szczecinek), Adrian Kalinowski (Wieża Postomino), Bartosz Kamiński (Biali Sądów), Kacper Karman (Gryf Kamień Pomorski), Filip Karmański (Błękitni II Stargard), Paweł Kibitlewski (Lech Czaplinek), Kacper Kita (Olimp Gościno), Błażej Klimek (Błękitni II Stargard), Marcin Konopski (Błękitni II Stargard), Kamil Kordowski (Rega Trzebiatów), Artur Kościukiewicz (Kluczevia Stargard), Patryk Kowalczuk (Orzeł Wałcz), Łukasz Kramarz (Darłovia Darłowo), Aleksander Krasiński (Ina Goleniów), Kacper Królik (Ina Goleniów), Jakub Krzemień (Lech Czaplinek), Paweł Kułakowski (Olimp Gościno), Borys Kurka (Gryf Kamień Pomorski), Eryk Leder (Polonia Płoty), Michał Leszczyński (Mechanik Bobolice), Szymon Lelo (Sokół Karlino), Łukasz Lewandowski (Vineta Wolin), Artur Lipiński (Polonia Płoty), Rafał Lipiński (Darłovia Darłowo), Patryk Lubośny (Ina Goleniów), Mateusz Łagiewczyk (Wieża Postomino), Bartłomiej Maciukajć (Leśnik Manowo), Wojciech Madej (MKP Szczecinek), Bartłomiej Malczewski (Iskierka Szczecin), Adrian Mamak (Sokół Karlino), Krzysztof Marchewka (Polonia Płoty), Radosław Marcyniuk (Hutnik Szczecin), Jakub Maszka (Vineta Wolin), Jakub Mosakowski (Błękitni II Stargard), Krystian Mural (Sokół Karlino), Marcin Murawski (Rega Trzebiatów), Paweł Muzyka (Błękitni II Stargard), Oleksii Mykhaliuk (Iskierka Szczecin), Jakub Nowacki (Gryf Kamień Pomorski), Fryderyk Palczewski (Hutnik Szczecin), Krystian Panek (Sparta Węgorzyno), Igor Paszkowski (Ina Goleniów), Grzegorz Patelak (Sparta Węgorzyno), Maciej Podbiegło (Polonia Płoty), Patryk Podbiegło (Polonia Płoty), Dawid Polkowski (Błękitni II Stargard), Mateusz Przybylski (Błękitni II Stargard), Mateusz Przygoda (Rega Trzebiatów), Tomasz Purczyński (Błękitni II Stargard), Nikodem Pyrek (Vineta Wolin), Marcin Rajch (Błękitni II Stargard), Przemysław Rodak (Rega Trzebiatów), Daniel Romańczyk (Sparta Węgorzyno), Jakub Sawczak (Błękitni II Stargard), Mateusz Socha (Sokół Karlino), Oskar Sosnówka (Wieża Postomino), Przemysław Stolarski (Orzeł Wałcz), Przemysław Stosio (Gryf Kamień Pomorski), Piotr Suchwałko (Rasel Dygowo), Sebastian Surdacki (Biali Sądów), Gracjan Sylwestrzak (Sparta Węgorzyno), Paweł Szewczykowski (Hutnik Szczecin), Kacper Szpakowski (Lech Czaplinek), Łukasz Szymański (Leśnik Manowo), Piotr Ścisło (Wieża Postomino), Kacper Tawrel (Iskierka Szczecin), Dawid Trzeźwiński (Sparta Węgorzyno), Kamil Walków (Błękitni II Stargard), Wiktor Wasyłyszyn (Lech Czaplinek), Zbigniew Węglowski (MKP Szczecinek), Wiktor Wiśniewski (Kluczevia Stargard), Natan Wnuczyński (Ina Goleniów), Dawid Wróbel (Błękitni II Stargard), Seweryn Wrzeszcz (Kluczevia Stargard), Damian Zawierucha (Leśnik Manowo), Maciej Żabicki (Ina Goleniów).

Samobójcze:

2 - Witold Klym (Sparta Węgorzyno) dla Regi Trzebiatów, (Iskierka Szczecin) dla Orła Wałcz

1 - Rafał Bulanda (Ina Goleniów) dla Polonii Płoty

Aleksander Cieślik (Gryf Kamień Pomorski) dla Błękitnych II Stargard

Mateusz Czaja (Leśnik Manowo) dla Wieży Postomino

Oskar Dziedzic (Polonia Płoty) dla Leśnika Manowo

Bartłomiej Fastyn (Darłovia Darłowo) dla Kluczevii Stargard

Bartłomiej Guzewski (Rega Trzebiatów) dla Polonii Płoty

Piotr Jakubowski (Leśnik Manowo) dla Gryfa Kamień Pomorski

Paweł Jałoszyński (Błękitni II Stargard) dla Białych Sądów

Dariusz Juracki (Orzeł Wałcz) dla Polonii Płoty

Oskar Kaźmierczak (Darłovia Darłowo) dla Leśnika Manowo

Paweł Kibitlewski (Lech Czaplinek) dla Vinety Wolin

Kamil Kordowski (Rega Trzebiatów) dla Błękitnych II Stargard

Paweł Kułakowski (Olimp Gościno) dla Lecha Czaplinek

Rafał Lipiński (Darłovia Darłowo) dla Vinety Wolin

Dominik Maciejewski (Olimp Gościno) dla Hutnika Szczecin

Oskar Marcinkowski (Rega Trzebiatów) dla Rasela Dygowo

Marek Niewiada (Vineta Wolin) dla Lecha Czaplinek

Marcin Nitecki (Biali Sądów) dla Olimpu Gościno

Paweł Olejnik (Iskierka Szczecin) dla MKP Szczecinek

Igor Paszkowski (Ina Goleniów) dla Gryfa Kamień Pomorski

Paweł Rakowski (Leśnik Manowo) dla Vinety Wolin

Aleksandar Stanisavljević (Sparta Węgorzyno) dla Regi Trzebiatów

Radosław Surma (Kluczevia Stargard) dla Orła Wałcz

Łukasz Szczerba (Sokół Karlino) dla Darłovii Darłowo

Wiktor Wiśniewski (Kluczevia Stargard) dla Leśnika Manowo

Michał Woźniak (Polonia Płoty) dla MKP Szczecinek

Maciej Żuchowski (Sparta Węgorzyno) dla Olimpu Gościno

Strzelcy według drużyn:

Biali Sądów: 33 - Sebastian Inczewski, 7 - Marcin Ćwiek, Grzegorz Gicewicz, 5 - Michał Świercz, 4 - Marcel Kmieć, Krystian Wójcik, 3 - Dominik Karpała, Tomasz Pustelnik, Mateusz Rybka, 2 - Mariusz Korcz, 1 - Bartosz Kamiński, Sebastian Surdacki + bramka samobójcza

Błękitni II Stargard: 18 - Krystian Mądrowski, 14 - Jarosław Piskorz, 8 - Bartłomiej Zdunek, 7 - Paweł Pelikan, 6 - Wojciech Kacprzyk, 4 - Robert Gajda, Oskar Ryk, 3 - Mateusz Frankowski, Dominik Lis, Damian Niedojad, 2 - Paweł Bednarski, Kacper Bieńko, Gracjan Groński, Jakub Koczorowski, Błażej Starzycki, 1 - Bartosz Boniecki, Wiktor Grzeszczak, Olaf Gwóźdź, Paweł Jałoszyński, Filip Karmański, Błażej Klimek, Marcin Konopski, Jakub Mosakowski, Paweł Muzyka, Dawid Polkowski, Mateusz Przybylski, Tomasz Purczyński, Marcin Rajch, Jakub Sawczak, Kamil Walków, Dawid Wróbel + 2 bramki samobójcza

Darłovia Darłowo: 38 - Wiktor Sawicki, 12 - Karol Florkiewicz, 7 - Przemysław Sydoruk, 5 - Bartłomiej Fastyn, 4 - Kamil Bazyli, Bartosz Dywan, Kamil Michalski, 3 - Daniel Wólkiewicz, 2 - Krystian Babec, Artur Maciąg, 1 - Artur Fryś, Łukasz Kramarz, Rafał Lipiński + bramka samobójcza

Gryf Kamień Pomorski: 13 - Bartosz Latuszek, 12 - Kacper Wittbrodt, 11 - Szymon Włodarek, 7 - Paweł Jałoszyński, 6 - Maciej Więcek, 5 - Damian Karczmarski, Dawid Roszak, Maciej Szwech, 4 - Jan Skuratowski, 2 - Sebastian Nagel, Szymon Smerdel, 1 - Kacper Karman, Borys Kurka, Jakub Nowacki, Przemysław Stosio + 2 bramki samobójcze

Hutnik Szczecin: 18 - Jakub Pożyczka, 16 - Jakub Żelazowski, 9 - Dominik Grochowski, 7 - Dominik Dziąbek, 5 - Emil Andrzejewski, Krzysztof Szymczak, 3 - Kacper Kotliński, Damian Ładny, 2 - Michał Janicki, Krystian Mazurek, Bartosz Sobinek, 1 - Daniel Augusto, Radosław Marcyniuk, Patryk Ortel, Fryderyk Palczewski, Paweł Szewczykowski + bramka samobójcza

Ina Goleniów: 27 - Michał Jarząbek, 23 - Damian Banachewicz, 13 - Piotr Winogrodzki, 9 - Kacper Tomaszewicz, 6 - Daniel Mojsiewicz, 4 - Patryk Sobański, Łukasz Szymfeld, 2 - Rafał Bulanda, Rafał Makarewicz, 1 - Aleksander Krasiński, Kacper Królik, Patryk Lubośny, Igor Paszkowski, Natan Wnuczyński, Maciej Żabicki

Iskierka Szczecin: 17 - Tomasz Antczak, 16 - Oleksandr Simkovych, 6 - Maksymilian Gregoruk, 4 - Patryk Ortel, 3 - Szymon Górski, Paweł Olejnik, Konrad Świerkosz, 2 - Michał Bąba, Patryk Wojciechowski, 1 - Tymoteusz Duczmal, Karol Górski, Daniel Guzicki, Patryk Jania, Witold Klym, Bartłomiej Malczewski, Oleksii Mykhaliuk, Kacper Tawrel

Kluczevia Stargard: 35 - Michał Magnuski, 25 - Kamil Bartoszyński, 22 - Grzegorz Magnuski, 12 - Piotr Surma, 5 - Radosław Surma, 4 - Łukasz Rdzeń, 3 - Dawid Banach, 2 - Gracjan Groński, Artur Lechowicz, Mariusz Nowicki, 1 - Artur Kościukiewicz, Wiktor Wiśniewski, Seweryn Wrzeszcz + bramka samobójcza

Lech Czaplinek: 10 - Bartłomiej Babiak, 8 - Damian Gałosz, Jakub Kuzio, 5 - Tomasz Tomczak, 4 - Patryk Kowalczyk, Dawid Sobol, Bartłomiej Woźniak, 3 - Marcin Resiak, 2 - Mateusz Krasoń, 1 - Paweł Kibitlewski, Jakub Krzemień, Kacper Szpakowski, Wiktor Wasyłyszyn + 2 bramki samobójcze

Leśnik Manowo: 23 - Mateusz Myśliński, 20 - Konrad Romańczyk, 14 - Marcin Dubielewicz, 9 - Jacek Łosowski, 3 - Norbert Kornaga, 2 - Patryk Kozioł, 1 - Szymon Chać, Mateusz Czaja, Artur Fryś, Bartłomiej Maciukajć, Piotr Jakubowski, Łukasz Szymański, Damian Zawierucha + 3 bramki samobójcze

Mechanik Bobolice: 39 - Karol Jabłoński, 14 - Krzysztof Jabłoński, 8 - Kazimierz Misztal, 4 - Wojciech Gersztyn, Marcin Krysztoforski, Adrian Winkowski, Mateusz Winnicki, 2 - Marcin Kordek, Bartosz Kosmalski, 1 - Michał Leszczyński

MKP Szczecinek: 23 - Mateusz Górny, 13 - Daniel Szymański, 11 - Jakub Okuszko, 10 - Michał Barański, 7 - Maciej Góra, 5 - Łukasz Jurjewicz, 4 - Maciej Maciejewski, 3 - Adrian Bednarski, Patryk Kozioł, 2 - Patryk Bednarski, Patryk Janczak, Jakub Jaworek, Marcin Kaszczyc, 1 - Mateusz Jureczko, Wojciech Madej, Zbigniew Węglowski + 2 bramki samobójcze

Olimp Gościno: 23 - Bartosz Stadnik, 10 - Marcin Nowicki, 8 - Marek Skowyra, Adam Zalewski, 5 - Dominik Maciejewski, 4 - Paweł Stachowiak, 2 - Sebastian Dondaj, Karol Grochowski, Maciej Płomiński, Mateusz Roszak, Marcin Słoboda, 1 - Kacper Kita, Paweł Kułakowski + 2 bramki samobójcze

Orzeł Wałcz: 14 - Paweł Wegner, 10 - Daniel Popiołek, 7 - Jakub Cerazy, 6 - Dariusz Juracki, 3 - Łukasz Grat, Marek Hermanowicz, Wojciech Suślik, 2 - Vincenzo Riccio, Konrad Trzmiel, 1 - Dawid Dzikowicz, Patryk Kowalczuk, Przemysław Stolarski + 2 bramki samobójcze

Polonia Płoty: 11 - Mariusz Stachowiak, 9 - Kamil Lewandowski, 8 - Adam Cymkiej, 5 - Kacper Litwin, 4 - Robert Stachowiak, 2 - Łukasz Góralski, Artur Nabrzewski, Michał Woźniak, 1 - Grzegorz Balkowski, Kacper Budzyński, Kamil Dąbrowski, Maciej Dobrowolski, Eryk Leder, Artur Lipiński, Krzysztof Marchewka, Maciej Podbiegło, Patryk Podbiegło + 3 bramki samobójcze

Rasel Dygowo: 16 - Mikołaj Duwe, 12 - Łukasz Włodarczyk, 11 - Andrzej Wojciechowski, 9 - Jakub Poznański, 5 - Rafał Załoga, 4 - Mateusz Jasiński, Michał Szubert, Oskar Wiśniewski, 3 - Mateusz Bień, Piotr Czapka, 2 - Paweł Waśków, Łukasz Wiśniewski, 1 - Jakub De Clerck, Piotr Suchwałko + bramka samobójcza

Rega Trzebiatów: 18 - Adrian Rutkowski, 10 - Igor Duńczak, 8 - Daniel Kocur, Szymon Kurczak, Patryk Łapa, 4 - Adam Zejfer, 3 - Oskar Marcinkowski, 2 - Michał Świżek, 1 - Bartłomiej Guzewski, Kamil Kordowski, Marcin Murawski, Mateusz Przygoda, Przemysław Rodak + 2 bramki samobójcze

Sokół Karlino: 23 - Marcin Gozdal, 13 - Jakub Karpiński, 7 - Leszek Pazdur, Jacek Tomczyk, 6 - Dawid Michalak, 5 - Arkadiusz Grudziądz, Jakub Jermołowicz, Michał Kowalczyk, 4 - Iwo Knapiński, 3 - Tomasz Kamiński, 1 - Szymon Lelo, Adrian Mamak, Krystian Mural, Mateusz Socha

Sparta Węgorzyno: 11 - Charles Nwaogu, 7 - Grzegorz Grzywa, Maciej Kraśnicki, 6 - Klaudiusz Mucha, 4 - Witold Klym, Bartosz Nizio, 3 - Łukasz Puczkowski, 2 - Jakub Pszczoła, Oskar Szczepanik, 1 - Tomasz Czubak, Yewhenii Izdebskyi, Krystian Panek, Grzegorz Patelak, Daniel Romańczyk, Gracjan Sylwestrzak, Dawid Trzeźwiński

Vineta Wolin: 33 - Kamil Wiśniewski, 13 - Maciej Ignasiak, 7 - Konrad Bartoszewicz, Adrian Nagórski, 6 - Adrian Kranz, 4 - Kryspin Leśniak, 3 - Radosław Cyburt, Olivier Kliś, 2 - Kamil Lewandowski, Marek Niewiada, Bartosz Nizio, Szymon Smerdel, Bartosz Sobinek, Jakub Tarka, Radosław Wiśniewski, 1 - Łukasz Bożko, Dawid Jeż, Łukasz Lewandowski, Jakub Maszka, Nikodem Pyrek + 3 bramki samobójcze

Wieża Postomino: 18 - Kacper Łaga, 17 - Andrzej Łyszyk, 10 - Wojciech Wójcik, 8 - Piotr Kozdra, 6 - Błażej Banasik, Patryk Jachemek, 5 - Sebastian Marszałek, 4 - Piotr Ścisło, 3 - Patryk Gronkiewicz, Oleksandr Malias, 2 - Adrian Telus, 1 - Jakub Gutowski, Adrian Kalinowski, Mateusz Łagiewczyk, Oskar Sosnówka + bramka samobójcza

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości