Klasyfikacja strzelców po 10. kolejkach IV Ligi

Klasyfikacja strzelców po 10. kolejkach IV Ligi

Strzelcy:

10 - Paweł Iskra (Sparta Węgorzyno), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),

9 - Artur Blasius (Morzycko Moryń), Sebastian Inczewski (Kluczevia Stargard), Mykyta Vovchenko (Chemik Police),

8 - Mateusz Myśliński (Leśnik Manowo),

7 - Jarosław Kiernicki (Sparta Węgorzyno),

6 - Szymon Kapelusz (Chemik Police),

5 - Igor Duńczak (Rega Trzebiatów), Karol Jabłoński (Błękitni II Stargard), Jarosław Piskorz (Błękitni II Stargard),

4 - Kamil Adamczyk (Hutnik Szczecin), Damian Banachewicz (Ina Goleniów), Marcin Chyła (Gryf Polanów), Filip Grabowski (Błękitni II Stargard), Marek Hermanowicz (Orzeł Wałcz), Patryk Kominek (Ina Goleniów), Grzegorz Magnuski (Kluczevia Stargard), Daniel Popiołek (Orzeł Wałcz), Karol Saganowski (MKP Szczecinek), Kacper Tomaszewicz (Ina Goleniów), Igor Walczak (Pogoń Połczyn Zdrój), Paweł Wegner (Orzeł Wałcz), Piotr Winogrodzki (Ina Goleniów), Radosław Wiśniewski (Vineta Wolin), Szymon Włodarek (Gryf Kamień Pomorski), Jakub Żelazowski (Hutnik Szczecin),

3 - Jacek Chrzanowski (Morzycko Moryń), Marcin Gozdal (Sokół Karlino), Michał Jarząbek (Ina Goleniów), Kamil Kacperek (Gryf Kamień Pomorski), Aleksy Kizielewicz (MKP Szczecinek), Adrian Kronkowski (Hutnik Szczecin), Radosław Marcyniuk (Hutnik Szczecin), Cezary Palus (Kluczevia Stargard), Leszek Pazdur (Rasel Dygowo), Andriy Protasenko (Chemik Police), Konrad Romańczyk (Gryf Polanów), Piotr Sulima (Leśnik Manowo), Grzegorz Tarasewicz (Sparta Węgorzyno), Patryk Włóka (Błękitni II Stargard), Mateusz Wróbel (Gryf Kamień Pomorski),

2 - Cezary Bać (Leśnik Manowo), Mateusz Bień (Rasel Dygowo), Szymon Bocheński (Olimp Gościno), Kamil Bogusz (Gryf Kamień Pomorski), Jakub Drzewiecki (MKP Szczecinek), Mikołaj Duwe (Rasel Dygowo), Mateusz Hamer (Pogoń Połczyn Zdrój), Jarosław Jarecki (Rega Trzebiatów), Łukasz Jarzębski (Leśnik Manowo), Michał Jermołowicz (Sokół Karlino), Bartosz Ława (Chemik Police), Dawid Łodyga (Vineta Wolin), Adrian Mach (Sparta Węgorzyno), Michał Magnuski (Kluczevia Stargard), Adrian Nagórski (Vineta Wolin), Mikołaj Napora (Błękitni II Stargard), Oskar Pogorzelec (Olimp Gościno), Daniel Romańczyk (Sparta Węgorzyno), Adrian Rutkowski (Sokół Karlino), Dawid Sobol (Orzeł Wałcz), Bartosz Stadnik (Olimp Gościno), Adrian Szatkowski (Leśnik Manowo), Łukasz Szymfeld (Vineta Wolin), Adrian Telus (Gryf Polanów), Paweł Waśków (Rasel Dygowo), Maciej Więcek (Sparta Węgorzyno), Adam Zalewski (Olimp Gościno), Seweryn Zelmachowicz (Rega Trzebiatów),

1 - Emil Andrzejewski (Chemik Police), Tomasz Antczak (Błękitni II Stargard), Bartłomiej Babiak (Orzeł Wałcz), Konrad Bartoszewicz (Vineta Wolin), Marcin Becmer (Sokół Karlino), Mariusz Bedliński (MKP Szczecinek), Paweł Bugała (Pogoń Połczyn Zdrój), Mateusz Burak (Rega Trzebiatów), Szymon Chać (Rasel Dygowo), Radosław Cyburt (Vineta Wolin), Mateusz Czaja (Gryf Polanów), Radosław Downar (Kluczevia Stargard), Damian Dzierbicki (Sparta Węgorzyno), Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów), Dawid Ejzygmann (Rasel Dygowo), Robert Gajda (Błękitni II Stargard), Radosław Gil (Ina Goleniów), Marcin Gniotek (Hutnik Szczecin), Maciej Góra (MKP Szczecinek), Michał Grześkowiak (Vineta Wolin), Ivanei Brito (Morzycko Moryń), Patryk Janczak (Morzycko Moryń), Damian Jankowiak (Morzycko Moryń), Jakub Jaworek (Orzeł Wałcz), Kacper Kita (Olimp Gościno), Błażej Klimek (Hutnik Szczecin), Witold Klym (Vinet Wolin), Norbert Kornaga (Rasel Dygowo), Mateusz Kowalczyk (Pogoń Połczyn Zdrój), Marcin Krystek (Chemik Police), Paweł Kułakowski (Olimp Gościno), Szymon Kurczak (Rega Trzebiatów), Łukasz Łaniec (Błękitni II Stargard), Patryk Łapa (Rega Trzebiatów), Aleksander Maciejewski (Rega Trzebiatów), Jakub Matysiak (Gryf Kamień Pomorski), Michał Michurski (Rasel Dygowo), Mikołaj Midzio (Chemik Police), Patryk Miklas (Gryf Kamień Pomorski), Konrad Mularczyk (Orzeł Wałcz), Charles Nwaogu (Hutnik Szczecin), Paweł Odlanicki - Poczobut (Chemik Police), Jakub Ostrowski (Błękitni II Stargard), Igor Paszkowski (Ina Goleniów), Kornel Pflantz (Gryf Kamień Pomorski), Maciej Płomiński (Olimp Gościno), Jacek Pohorecki (Morzycko Moryń), Paweł Rakowski (Leśnik Manowo), Bartosz Sasin (Gryf Kamień Pomorski), Pavel Shorats (Morzycko Moryń), Marek Skowyra (Olimp Gościno), Jan Skuratowski (Sparta Węgorzyno), Marcin Słoboda (Olimp Gościno), Szymon Smerdel (Gryf Kamień Pomorski), Michał Studziński (Morzycko Moryń), Piotr Surma (Kluczevia Stargard), Przemysław Sydoruk (Gryf Polanów), Kacper Śmielewski (Rasel Dygowo), Jacek Tomczyk (Sokół Karlino), Michał Tymek (Olimp Gościno), Dominik Wierzejski (Olimp Gościno), Paweł Wilusz (Gryf Polanów), Andrzej Wojciechowski (Rasel Dygowo), Sławomir Woszczyński (Pogoń Połczyn Zdrój), Oleksandr Zhdanov (Rega Trzebiatów), Krystian Ziółkowski (Chemik Police).

Strzelcy według drużyn:

Błękitni II Stargard: 5 - Karol Jabłoński, Jarosław Piskorz, 4 - Filip Grabowski, 3 - Patryk Włóka, 2 - Mikołaj Napora, 1 - Tomasz Antczak, Robert Gajda, Łukasz Łaniec, Jakub Ostrowski

Chemik Police: 9 - Mykyta Vovchenko, 6 - Szymon Kapelusz, 3 - Andriy Protasenko, 2 - Bartosz Ława, 1 - Emil Andrzejewski, Marcin Krystek, Mikołaj Midzio, Paweł Odlanicki – Poczobut, Krystian Ziółkowski

Gryf Kamień Pomorski: 4 - Szymon Włodarek, 3 - Kamil Kacperek, Mateusz Wróbel, 2 - Kamil Bogusz, 1 - Jakub Matysiak, Patryk Miklas, Kornel Pflantz, Bartosz Sasin, Szymon Smerdel

Gryf Polanów: 4 - Marcin Chyła, 3 - Konrad Romańczyk, 2 - Adrian Telus, 1 - Mateusz Czaja, Mateusz Dzierzyński, Przemysław Sydoruk, Paweł Wilusz + bramka samobójcza

Hutnik Szczecin: 4 - Kamil Adamczyk, Jakub Żelazowski, 3 - Adrian Kronkowski, Radosław Marcyniuk, 1 - Marcin Gniotek, Błażej Klimek, Charles Nwaogu

Ina Goleniów: 4 - Damian Banachewicz, Patryk Kominek, Kacper Tomaszewicz, Piotr Winogrodzki, 3 - Michał Jarząbek, 1 - Radosław Gil, Igor Paszkowski + bramka samobójcza

Kluczevia Stargard: 9 - Sebastian Inczewski, 4 - Grzegorz Magnuski, 3 - Cezary Palus, 2 - Michał Magnuski, 1 - Radosław Downar, Piotr Surma

Leśnik Manowo: 8 - Mateusz Myśliński, 3 - Piotr Sulima, 2 - Cezary Bać, Łukasz Jarzębski, Adrian Szatkowski, 1 - Paweł Rakowski

MKP Szczecinek: 4 - Karol Saganowski, 3 - Aleksy Kizielewicz, 2 - Mariusz Bedliński, Jakub Drzewiecki, Maciej Góra

Morzycko Moryń: 9 - Artur Blasius, 3 - Jacek Chrzanowski, 1 - Ivanei Brito, Patryk Janczak, Damian Jankowiak, Jacek Pohorecki, Pavel Shorats, Michał Studziński

Olimp Gościno: 2 - Szymon Bocheński, Oskar Pogorzelec, Bartosz Stadnik, Adam Zalewski, 1 - Kacper Kita, Paweł Kułakowski, Maciej Płomiński, Marek Skowyra, Marcin Słoboda, Michał Tymek, Dominik Wierzejski + bramka samobójcza

Orzeł Wałcz: 4 - Marek Hermanowicz, Daniel Popiołek, Paweł Wegner, 2 - Dawid Sobol, 1 – Bartłomiej Babiak, Jakub Jaworek, Konrad Mularczyk + bramka samobójcza

Pogoń Połczyn Zdrój: 4 - Igor Walczak, 2 - Mateusz Hamer, 1 - Paweł Bugała, Mateusz Kowalczyk, Sławomir Woszczyński

Rasel Dygowo: 3 - Leszek Pazdur, 2 - Mateusz Bień, Mikołaj Duwe, Paweł Waśków, 1 - Szymon Chać, Dawid Ejzygmann, Norbert Kornaga, Michał Michurski, Kacper Śmielewski, Andrzej Wojciechowski

Rega Trzebiatów: 5 - Igor Duńczak, 2 - Jarosław Jarecki, Seweryn Zelmachowicz, 1 - Mateusz Burak, Szymon Kurczak, Patryk Łapa, Aleksander Maciejewski, Oleksandr Zhdanov

Sokół Karlino: 3 - Marcin Gozdal, 2 - Michał Jermołowicz, Adrian Rutkowski, 1 - Marcin Becmer, Jacek Tomczyk

Sparta Węgorzyno: 10 - Paweł Iskra, 7 - Jarosław Kiernicki, 3 - Grzegorz Tarasewicz, 2 - Adrian Mach, Daniel Romańczyk, Maciej Więcek, 1 - Damian Dzierbicki, Jan Skuratowski

Vineta Wolin: 10 - Kamil Wiśniewski, 4 - Radosław Wiśniewski, 2 - Dawid Łodyga, Adrian Nagórski, Łukasz Szymfeld, 1 - Konrad Bartoszewicz, Radosław Cyburt, Michał Grześkowiak, Witold Klym

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości