Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

Strzelcy:

22 - Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo),

18 - Mateusz Górny (MKP Szczecinek), Damian Staniszewski (Flota Świnoujście), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),

17 - Michał Jarząbek (Ina Goleniów),

15 - Paweł Iskra (Flota Świnoujście),

13 - Michał Magnuski (Kluczevia Stargard),

12 - Łukasz Aleksandrowicz (Hutnik Szczecin), Grzegorz Magnuski (Kluczevia Stargard),

10 - Damian Banachewicz (Ina Goleniów),

9 - Charles Nwaogu (Hutnik Szczecin),

8 - Jarosław Piskorz (Błękitni II Stargard), Konrad Romańczyk (Leśnik Manowo), Adrian Rutkowski (Rega Trzebiatów),

7 - Kamil Bartoszyński (Kluczevia Stargard), Karol Jabłoński (Błękitni II Stargard), Mateusz Myśliński (Leśnik Manowo), Szymon Włodarek (Gryf Kamień Pomorski),

6 - Marcin Gozdal (Sokół Karlino), Patryk Hanke (Iskierka Szczecin), Dariusz Juracki (Orzeł Wałcz), Maciej Kraśnicki (Flota Świnoujście), Maciej Maciejewski (Lech Czaplinek), Michał Szubert (Rasel Dygowo), Daniel Szymański (MKP Szczecinek),

5 - Konrad Bartoszewicz (Vineta Wolin), Mateusz Góra (MKP Szczecinek), Szymon Górski (Iskierka Szczecin), Łukasz Jarzębski (Leśnik Manowo), Krystian Mądrowski (Błękitni II Stargard), Bartosz Sobinek (Hutnik Szczecin), Paweł Wegner (Orzeł Wałcz), Łukasz Wiśniewski (Rasel Dygowo),

4 - Paweł Bednarski (Błękitni II Stargard), Igor Duńczak (Rega Trzebiatów), Wojciech Guźniczak (Sparta Węgorzyno), Patryk Łapa (Rega Trzebiatów), Radosław Misztal (Hutnik Szczecin), Norbert Neumann (Gryf Kamień Pomorski), Piotr Sipko (Iskierka Szczecin), Przemysław Stosio (Ina Goleniów), Andrzej Wojciechowski (Rasel Dygowo), Marcel Ziemann (Sokół Karlino),

3 - Michał Bąba (Iskierka Szczecin), Hubert Cybulski (Olimp Gościno), Mikołaj Duwe (Vineta Wolin), Patryk Dzikowicz (Orzeł Wałcz), Bartłomiej Fastyn (Darłovia Darłowo), Artur Fryś (Darłovia Darłowo), Robert Gajda (Błękitni II Stargard), Marcin Kaszczyc (MKP Szczecinek), Szymon Kurczak (Rega Trzebiatów), Witold Klym (Hutnik Szczecin), Marcin Nowicki (Olimp Gościno), Igor Paszkowski (Ina Goleniów), Leszek Pazdur (Rasel Dygowo), Daniel Popiołek (Orzeł Wałcz), Przemysław Rodak (Rega Trzebiatów), Dmytro Shevchuk (Flota Świnoujście), Michał Stasiak (Flota Świnoujście), Przemysław Sydoruk (Darłovia Darłowo), Kacper Tomaszewicz (Ina Goleniów), Tomasz Tomczak (Lech Czaplinek), Edward Tondrik (Sparta Węgorzyno), Kacper Wittbrodt (Gryf Kamień Pomorski), Grzegorz Zagrodny (Iskierka Szczecin), Adam Zalewski (Olimp Gościno),

2 - Bartłomiej Babiak (Lech Czaplinek), Dawid Banach (Kluczevia Stargard), Kamil Bazyli (Darłovia Darłowo), Mateusz Bochnak (Błękitni II Stargard), Jakub Cerazy (Orzeł Wałcz), Marcin Gawron (Błękitni II Stargard), Kamil Gozdal (Sokół Karlino), Hubert Górka (Sokół Karlino), Wiktor Grzeszczak (Błękitni II Stargard), Dawid Jeż (Vineta Wolin), Łukasz Jurjewicz (MKP Szczecinek), Wojciech Kacprzyk (Błękitni II Stargard), Norbert Kornaga (Rasel Dygowo), Patryk Kozioł (Leśnik Manowo), Bartłomiej Lal (Rasel Dygowo), Paweł Miązek (Hutnik Szczecin), Damian Mosiądz (Sparta Węgorzyno), Adrian Nagórski (Vineta Wolin), Maksym Oliinyk (Flota Świnoujście), Jakub Ostrowski (Błękitni II Stargard), Maciej Płomiński (Olimp Gościno), Dawid Roszak (Gryf Kamień Pomorski), Mateusz Roszak (Olimp Gościno), Przemysław Stolarski (Orzeł Wałcz), Toa Sugahara (Hutnik Szczecin), Patryk Szczygielski (Kluczevia Stargard), Grzegorz Tarasewicz (Flota Świnoujście), Michał Tymek (Olimp Gościno), Maciej Więcek (Sparta Węgorzyno), Michał Woźniak (Hutnik Szczecin), Rafał Załoga (Rasel Dygowo),

1 - Kamil Adamczyk (Hutnik Szczecin), Dawid Adamski (Flota Świnoujście), Igor Bany (Lech Czaplinek), Michał Barański (MKP Szczecinek), Mateusz Bątkowski (Flota Świnoujście), Marcin Becmer (Rasel Dygowo), Adrian Bednarski (MKP Szczecinek), Jonatan Cackowski (Flota Świnoujście), Adrian Chodorowski (Gryf Kamień Pomorski), Radosław Cyburt (Vineta Wolin), Damian Dzierbicki (Sparta Węgorzyno), Kamil Dzięgielewski (Rega Trzebiatów), Steve Endene (Iskierka Szczecin), Wojciech Gałecki (Vineta Wolin), Maciej Góra (MKP Szczecinek), Daniel Guzicki (Iskierka Szczecin), Mateusz Hajman (Leśnik Manowo), Jakub Jaworek (Orzeł Wałcz), Mateusz Jureczko (MKP Szczecinek), Damian Karczmarski (Gryf Kamień Pomorski), Kacper Karman (Gryf Kamień Pomorski), Kacper Kita (Olimp Gościno), Norbert Kłoda (Gryf Kamień Pomorski), Patryk Kominek (Ina Goleniów), Paweł Kułakowski (Olimp Gościno), Mariusz Kurczak (Rega Trzebiatów), Michał Lampa (Olimp Gościno), Rafał Lipiński (Darłovia Darłowo), Dominik Lis (Błękitni II Stargard), Patryk Lubośny (Ina Goleniów), Artur Maciąg (Darłovia Darłowo), Bartłomiej Maciukajć (Leśnik Manowo), Tomasz Mallek (Lech Czaplinek), Adrian Mamak (Leśnik Manowo), Radosław Marcyniuk (Hutnik Szczecin), Rafał Maruszewski (Rega Trzebiatów), Patryk Miklas (Sparta Węgorzyno), Karol Orłowski (Sparta Węgorzyno), Damian Ostrowski (Leśnik Manowo), Leszek Radziejewski (Sparta Węgorzyno), Marcin Resiak (Lech Czaplinek), Szymon Rogowski (Flota Świnoujście), Konrad Rosiak (Gryf Kamień Pomorski), Hubert Sadowski (Błękitni II Stargard), Adrian Skorb (Hutnik Szczecin), Marcin Słoboda (Olimp Gościno), Dawid Sobol (Lech Czaplinek),Kamil Sobol (Lech Czaplinek), Radosław Surma (Kluczevia Stargard), Wojciech Suślik (Orzeł Wałcz), Bartłomiej Szczęsny (Gryf Kamień Pomorski), Oskar Tarnowski (Iskierka Szczecin), Konrad Trzmiel (Orzeł Wałcz), Paweł Waśków (Rasel Dygowo), Zbigniew Węglowski (MKP Szczecinek), Szymon Wierzchowski (Hutnik Szczecin), Piotr Winogrodzki (Ina Goleniów), Radosław Wiśniewski (Vineta Wolin), Patryk Włóka (Sparta Węgorzyno), Seweryn Wrzeszcz (Kluczevia Stargard), Bartłomiej Woźniak (Lech Czaplinek), Mateusz Zaniewicz (Rasel Dygowo), Seweryn Zelmachowicz (Rega Trzebiatów), Maciej Żabicki (Ina Goleniów), Jakub Żelazowski (Hutnik Szczecin).

Samobójcze:

1 - Mateusz Bednarski (Kluczevia Stargard) dla Lecha Czaplinek

Piotr Biwan (Iskierka Szczecin) dla Sokoła Karlino

Piotr Kibitlewski (Lech Czaplinek) dla Sparty Węgorzyno

Oskar Marcinkowski (Rega Trzebiatów) dla Iny Goleniów

Patryk Polański (Sokół Karlino) dla Kluczevii Stargard

Piotr Winogrodzki (Ina Goleniów) dla Orła Wałcz

Seweryn Wrzeszcz (Kluczevia Stargard) dla Sparty Węgorzyno

Adam Zejfer (Rega Trzebiatów) dla Iny Goleniów

Strzelcy według drużyn:

Błękitni II Stargard: 8 - Jarosław Piskorz, 7 - Karol Jabłoński, 5 - Krystian Mądrowski, 4 - Paweł Bednarski, 3 - Robert Gajda, 2 - Mateusz Bochnak, Marcin Gawron, Wiktor Grzeszczak, Wojciech Kacprzyk, Jakub Ostrowski, 1 - Dominik Lis, Hubert Sadowski

Darłovia Darłowo: 22 - Wiktor Sawicki, 3 - Bartłomiej Fastyn, Artur Fryś, Przemysław Sydoruk, 2 - Kamil Bazyli, 1 - Rafał Lipiński, Artur Maciąg

Flota Świnoujście: 18 - Damian Staniszewski, 15 - Paweł Iskra, 6 - Maciej Kraśnicki, 3 - Dmytro Shevchuk, Michał Stasiak, 2 - Maksym Oliinyk, Grzegorz Tarasewicz, 1 - Dawid Adamski, Mateusz Bątkowski, Jonatan Cackowski, Szymon Rogowski

Gryf Kamień Pomorski: 7 - Szymon Włodarek, 4 - Norbert Neumann, 3 - Kacper Wittbrodt, 2 - Dawid Roszak, 1 - Adrian Chodorowski, Damian Karczmarski, Kacper Karman, Norbert Kłoda, Konrad Rosiak, Bartłomiej Szczęsny

Hutnik Szczecin: 12 - Łukasz Aleksandrowicz, 9 - Charles Nwaogu, 5 - Bartosz Sobinek, 4 - Radosław Misztal, 3 - Witold Klym, 2 - Paweł Miązek, Toa Sugahara, Michał Woźniak, 1 - Kamil Adamczyk, Radosław Marcyniuk, Adrian Skorb, Szymon Wierzchowski, Jakub Żelazowski

Ina Goleniów: 17 - Michał Jarząbek, 10 - Damian Banachewicz, 4 - Przemysław Stosio, 3 - Igor Paszkowski, Kacper Tomaszewicz, 1 - Patryk Kominek, Patryk Lubośny, Piotr Winogrodzki, Maciej Żabicki + 2 bramki samobójcze

Iskierka Szczecin: 6 - Patryk Hanke, 5 - Szymon Górski, 4 - Piotr Sipko, 3 - Michał Bąba, Grzegorz Zagrodny, 1 - Steve Endene, Daniel Guzicki, Oskar Tarnowski

Kluczevia Stargard: 13 - Michał Magnuski, 12 - Grzegorz Magnuski, 7 - Kamil Bartoszyński, 2 - Dawid Banach, Patryk Szczygielski, 1 - Radosław Surma, Seweryn Wrzeszcz + bramka samobójcza

Lech Czaplinek: 6 - Maciej Maciejewski, 3 - Tomasz Tomczak, 2 - Bartłomiej Babiak, 1 - Igor Bany, Tomasz Mallek, Marcin Resiak, Dawid Sobol, Kamil Sobol, Bartłomiej Woźniak + bramka samobójcza

Leśnik Manowo: 8 - Konrad Romańczyk, 7 - Mateusz Myśliński, 5 - Łukasz Jarzębski, 2 - Patryk Kozioł, 1 - Mateusz Hajman, Bartłomiej Maciukajć, Adrian Mamak, Damian Ostrowski

MKP Szczecinek: 18 - Mateusz Górny, 6 - Daniel Szymański, 5 - Mateusz Góra, 3 - Marcin Kaszczyc, 2 - Łukasz Jurjewicz, 1 - Michał Barański, Adrian Bednarski, Maciej Góra, Mateusz Jureczko, Zbigniew Węglowski

Olimp Gościno: 3 - Hubert Cybulski, Marcin Nowicki, Adam Zalewski, 2 - Maciej Płomiński, Mateusz Roszak, Michał Tymek, 1 - Kacper Kita, Paweł Kułakowski, Michał Lampa, Marcin Słoboda

Orzeł Wałcz: 6 - Dariusz Juracki, 5 - Paweł Wegner, 3 - Patryk Dzikowicz, Daniel Popiołek, 2 - Jakub Cerazy, Przemysław Stolarski, 1 - Jakub Jaworek, Wojciech Suślik, Konrad Trzmiel + bramka samobójcza

Rasel Dygowo: 6 - Michał Szubert, 5 - Łukasz Wiśniewski, 4 - Andrzej Wojciechowski, 3 - Leszek Pazdur, 2 - Norbert Kornaga, Bartłomiej Lal, Rafał Załoga, 1 - Marcin Becmer, Paweł Waśków, Mateusz Zaniewicz

Rega Trzebiatów: 8 - Adrian Rutkowski, 4 - Igor Duńczak, Patryk Łapa, 3 - Szymon Kurczak, Przemysław Rodak, 1 - Kamil Dzięgielewski, Mariusz Kurczak, Rafał Maruszewski, Seweryn Zelmachowicz

Sokół Karlino: 6 - Marcin Gozdal, 4 - Marcel Ziemann, 2 - Kamil Gozdal, Hubert Górka + bramka samobójcza

Sparta Węgorzyno: 4 - Wojciech Guźniczak, 3 - Edward Tondrik, 2 - Damian Mosiądz, Maciej Więcek, 1 - Damian Dzierbicki, Patryk Miklas, Karol Orłowski, Leszek Radziejewski, Patryk Włóka + 2 bramki samobójcze

Vineta Wolin: 18 - Kamil Wiśniewski, 5 - Konrad Bartoszewicz, 3 - Mikołaj Duwe, 2 - Dawid Jeż, Adrian Nagórski, 1 - Radosław Cyburt, Wojciech Gałecki, Radosław Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości