Pechowa porażka

Pechowa porażka

Sparta Węgorzyno 2:3 (0:2) MKP Szczecinek

Bramki: Wojciech Guźniczak, Patryk Miklas / Paweł Bednarski 2, Kamil Schab

Nieszczęśliwie dla Sparty zakończyło się spotkanie z drużyną ze Szczecinka. Goście szybko wyszli na prowadzenie gdy strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego Paweł Bednarski zaskoczył naszego bramkarza. Przed przerwą MKP zdobyło drugą bramkę, wykorzystując brak komunikacji między Malanowskim, a Zwolińskim

Po przerwie Sparta mocno ruszyła do ataku i w 52. minucie Wojciech Guźniczak strzelił bramkę kontaktową. Sparta konsekwentnie atakowało i te ataki przyniosły skutek w 68. minucie. Dośrodkowanie Macieja Maciejewskiego na bramkę zamienił Patryk Miklas. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest trzecia bramka dla gospodarzy to goście odpowiedzieli szybkim kontratakiem. Zawodnik gości minął naszego bramkarza, ale trafił w słupek i piłka pozostała na lini bramkowej mijając Emiliana Kamińskiego, a Andrzej Zwoliński wybijając piłkę z linii bramkowej niefortunnie trafił w zawodnika gości i piłka wpadła do siatki. Niestety po tej bramce wynik spotkania się nie zmienił i Sparta musiała pogodzić się z porażką 2:3. 

MKP: 1. Patryk Wilczyński - 8. Paweł Bednarski (72' 9. Kamil Schab), 14. Maciej Góra, 2. Kaito Hayashi (50' 6. Miłosz Sojka), 90. Adam Jabłoński, 5. Mateusz Jureczko, 16. Łukasz Jurjewicz, 11. Aleksy Kizielewicz (88' 21. Miłosz Krzysztofiak), 77. Piotr Kusiak, 37. Mateusz Malczyk (85' 7. Cezary Palus), 4. Bartłomiej Woźniak.

Skład rezerwowy 12. Mateusz Sochalski.

Szczegóły meczu: http://spartawegorzyno.futbolowo.pl/game/624108/sparta-wegorzyno-vs-mkp-szczecinek

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości