Pierwsze zwycięstwo

6. kolejka i pierwsze zwycięstwo. Mecz z Leśnikiem rozpoczął się po naszej myśli, a bramkę zdobył niezawodny Jarosław Kiernicki. Gdy goście wyrównali w końcówce i wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, Sparta odpowiedziała trafieniem Patryka Miklasa. Po przerwie nasza drużyna dołożyła jeszcze jedną bramkę i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Leśnik: 12. Bartosz Rutecki - 15. Cezary Bać, 5. Mateusz Bień (8' 69. Bartosz Gorgol), 99. Marcin Gozdal, 23. Piotr Jakubowski, 9. Jakub Karpiński (46' 18. Patryk Szostak), 8. Bartłomiej Maciukajć, 21. Mateusz Myśliński (75' 14. Paweł Marczak), 11. Paweł Rakowski, 19. Adrian Szatkowski (50' 16. Karol Sochaj), 4. Marek Zdanowicz.

Skład rezerwowy 7. Sebastian Martofel, 1. Przemek Pilichowicz, 17. Kacper Rudziński