Po pierwsze punkty na wiosnę.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Węgorzynie, węgorzyńska Sparta podejmie wicelidera Bałtyk Koszalin.Patrząc na ostatnie wyniki podopiecznych Damiana Padzińskiego a wyniki drużyny z Koszalina, będzie to bardzo ciężki mecz dla węgorzyńskiej drużyny.

Bałtyk Koszalin to drużyna zajmująca obecnie drugą lokatę w tabeli IV ligi zachodniopomorskiej.W 19 rozegranych meczach drużyna z Koszalina zdobyła 42 punkty.

Na wyjazdach zespół Mariusza Lenartowicza zdobył 21 punktów (6 zwycięstw,3 remisy,1 porażka)

Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wynikiem 2:1 dla Bałtyku.

Spotkanie sędziował będzie Paweł Nagadowski na liniach pomagać będą Grzegorz Hurnowicz oraz Grzegorz Kwiecień.

Osoby które z jakiegoś powodu nie będą mogły być jutro na stadionie zapraszamy do relacji live która będzie dostępna tutaj: http://polskieligi.net/75296/relacja-na-zywo/sparta-wegorzyno-vs-baltyk-koszalin/75296.html