Podział punktów w Gościnie

Sparta zdobyła drugi wyjazdowy punkt w tym sezonie na pięć rozegranych meczów. Mecz rozgrywany w Gościnie rozpoczął się nie po myśli naszych zawodników. Już w 4. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce strzelonej przez Adama Zalewskiego. Gospodarze cały czas atakowali i gdy wydawało się że druga bramka dla Olimpu jest kwestią czasu, Sparta przed samą przerwą wyrównała. Po dośrodkowaniu Patryka Miklasa, Piłkę głową do bramki skierował Mateusz Owedyk. W drugiej połowie wynik już nie uległ zmianie, a obie drużyny podzieliły się punktami i z 9. punktami obie drużyny zajmują 13. i 14. miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz Sparty to kolejny mecz wyjazdowy, a rywalem będzie wicelider tabeli - Bałtyk Koszalin.

Olimp: 12. Dominik Mikołajczak - 29. Michał Prześluga (60' 13. Michał Plata), 3. Maciej Płomiński, 10. Michał Tymek, 7. Marek Skowyra, 17. Paweł Stachowiak (60' 23. Szymon Bocheński), 25. Mateusz Roszak, 9. Bartosz Stadnik, 15. Adam Zalewski (80' 18. Kacper Kita), 14. Łukasz Wudarczyk, 16. Karol Bocheński (70' 20. Karol Grochowski).

Skład rezerwowy 1. Robert Binkowski, 19. Bartłomiej Klimkowski, 8. Paweł Kułakowski

Szczegóły meczu: http://spartawegorzyno.futbolowo.pl/game/623809/olimp-goscino-vs-sparta-wegorzyno