Porażka z Astrą

Trzeci mecz w rundzie wiosennej i trzecia porażka, tak prezentuje się niestety bilans naszej drużyny. Warto dodać że zostajemy jedyną drużyną, w IV lidze która nie zdobyła choćby jednego punktu.

Mecz z Astrą początkowo dobrze ułożył się dla gości, którzy prowadzili do przerwy 1:0. Po przerwie Sparta ruszyła odważnie do ataku i po bramkach Pawła Iskry i Rafała Żuka już w 56. minucie prowadziła 2:1. Niestety niecałe 10 minut później było już 3:2 dla gospodarzy, a na 15 minut przed końcem Astra prowadziła już dwoma bramkami. W 80 minucie bramkę kontaktową dla Sparty zdobył Emilian Kamiński, dając nadzieje na punkty dla naszej drużyny. Niestety gospodarza przypieczętowali swoje zwycięstwo w doliczonym czasie gry, a piłkę do własnej siatki skierował Arkadiusz Pawłowski.

Następny mecz ligowy Sparta rozegra w przyszłą sobotę na własnym boisku, a rywalem będzie vice lider tabeli - Bałtyk Koszalin. Za to w środę o godzinie 16:30 zostanie rozegrany mecz pucharowy, który odbędzie się w Moryniu z miejscowym Morzyckiem.

Astra: 12. Błażej Wiesiołek - 10. Konrad Rokicki, 3. Maciej Płomiński, 11. Mikołaj Siatkowski, 18. Dominik Kubiak (80' 14. Robert Kucharycz), 15. Szymon Kłosiński, 5. Damian Brodowicz, 7. Grzegorz Szynkowski, 13. Rafał Biernat (80' 2. Filip Kowalski), 4. Dominik Pooch, 6. Daniel Miłoszewicz (57' 8. Marcin Lipski).

Skład rezerwowy 87. Sebastian Jadczyk, 16. Grzegorz Gliński, 1. Dariusz Zdziarski.