Porażka z Sokołem

Kolejny mecz i nasz drużyna dalej pozostaje bez zwycięstwa. Mecz w Karlinie rozpoczął się po naszej myśli i w 6. minucie Sparta po golu z rzutu karnego prowadziła, jednak po przerwy gospodarze strzelili dwie bramki i prowadzili do przerwy 2:1. Po przerwie Sokół dołożył trzecie trafienie, a Sparta odpowiedziała tylko jednym, również po rzucie karnym wykonywanym przez Jarka Kiernickiego.

Sokół: 1. Marcin Mallek - 89. Marcin Becmer (43' 18. Michał Czenko), 8. Jakub Forczmański, 4. Michał Kowalczyk, 13. Tomasz Ostrowski, 5. Przemysław Rodak, 11. Bartosz Sobczak, 17. Kacper Sowa (87' 14. Oktawian Niedbalski), 7. Jacek Tomczyk (82' 23. Piotr Kotarba), 3. Krzysztof Tomczyk, 2. Damian Więckowski.

Skład rezerwowy 12. Roman Gemborys,15. Kamil Gozdal, 10. Michał Jermołowicz, 9. Adrian Rutkowski