Puchar już nie dla nas...

Na 1/4 finału, czyli szóstej rundzie zakończyła się przygoda pucharowa Sparty w tym sezonie.

Morzycko już w 7. minucie wyszło na prowadzenie za sprawą Macieja Ropiejki, do przerwy bramki już nie padły, lecz w drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie i za sprawą Jacka Chrzanowskiego w 83. minucie było już 2:0. Wynik nie uległ już do końca meczu zmianie i tak o to w ten sposób drużyna z wojewódzkiej ligi okręgowej awansowała do następnej rundy.

Sparcie pozostaje już tylko walka na IV-ligowym froncie, a jest o co gdyż w dotychczasowych trzech meczach w rundzie wiosennej nie udało się wywalczyć choćby jednego punktu. Kolejna szansa do rehabilitacji już w sobotę w Węgorzynie, rywalem będzie drugi w tabeli Bałtyk Koszalin.

Serdecznie zapraszamy!

Morzycko: 1. Vitalii Prokop - 9. Jacek Chrzanowski, 17. Adrian Dębicki (74' 19. Jacek Pohorecki), 10. Dmytro Donos (88' 13. Aleksander Panicz), 15. Paweł Gejdyk, 5. Marcin Mularczyk, 6. Mateusz Nagaj, 14. Maciej Ropiejko (90' 16. Szymon Jakubowski), 4. Radosław Stasiak, 11. Szymon Trubicki, 18. Gracjan Zięcik (46' 8. Bartosz Skóra).