Rega za mocna

Mecz w Regą ustawiła czerwona kartka, którą za faul taktyczny już w 10. minucie otrzymał Leszek Radziejewski. Od tamtego momentu osłabiona Sparta walczyła, ale już w pierwszej połowie po faulu naszego bramkarza Rega wykorzystała rzut karny i kontrolowała sytuację. Po przerwie goście dołożyli trzy bramki i ostatecznie wywieźli z Węgorzyna 3 punkty wygrywając 4:0.

Intermarche-Rega: 75. Sylwester Gładysz - 11. Igor Duńczak, 7. Jarosław Jarecki (78' 30. Dawid Przygoda), 9. Daniel Kocur (70' 6. Jakub Łapa), 8. Kamil Kordowski (55' 90. Piotr Krzykowski), 10. Mariusz Kurczak, 97. Kacper Major, 17. Marcin Muzyczuk, 99. Mateusz Przygoda, 3. Paweł Samulski (63' 21. Patryk Łapa), 88. Seweryn Zelmachowicz.

Skład rezerwowy 1. Kamil Twarzyński, 14. Michał Kulczycki, 69. Rafał Maruszewski.

W trzeciej kolejce Sparta rozegra wyjazdowy mecz z Jeziorakiem Szczecin (Załom).