Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
5:0
Lech Czaplinek
Hubertus Biały Bór
5:0
Głaz Tychowo
Mirstal Mirosławiec
- : -
avatar lekowo
Wiarus Żółtnica
2:3
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:4
Spójnia Świdwin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Mirstal Mirosławiec
2:4
Głaz Tychowo
avatar lekowo
0:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
1:3
Spójnia Świdwin
Wiarus Żółtnica
0:5
Hubertus Biały Bór
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
5:1
Głaz Tychowo
Hubertus Biały Bór
3:2
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Mirstal Mirosławiec
0:5
Wiarus Żółtnica
Spójnia Świdwin
1:0
Lech Czaplinek
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
6:2
avatar lekowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiarus Żółtnica
0:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo
0:4
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
avatar lekowo
0:7
Spójnia Świdwin
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
7:0
Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec
2:9
Hubertus Biały Bór
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Hubertus Biały Bór
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
8:3
Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin
3:1
Głaz Tychowo
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
5:3
Wiarus Żółtnica
Lech Czaplinek
2:1
avatar lekowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
4:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Głaz Tychowo
4:2
Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec
0:11
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
5:0
avatar lekowo
Wiarus Żółtnica
0:13
Spójnia Świdwin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
0:1
Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek
2:0
Wiarus Żółtnica
avatar lekowo
0:8
Głaz Tychowo
Mirstal Mirosławiec
1:13
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
5:0
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Hubertus Biały Bór
- : -
Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec
0:6
Spójnia Świdwin
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
6:3
Głaz Tychowo
Wiarus Żółtnica
3:0
avatar lekowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
9:1
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Lech Czaplinek
- : -
Mirstal Mirosławiec
Głaz Tychowo
3:4
Wiarus Żółtnica
avatar lekowo
0:6
Hubertus Biały Bór
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości