Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Włocławek
6:0
Biało Zielone Gdańsk
Victoria Sianów
6:4
Lipno Stęszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Orzeł Wałcz
GSS Grodzisk Wlkp.
1:2
KKP Chełmża
Olimpia II Szczecin
2:0
AP Kotwica Kołobrzeg
POGOŃ TCZEW
7:3
Gwiazda - DominiXus Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
1:10
KKP Chełmża
WAP Włocławek
6:0
Victoria Sianów
AP Kotwica Kołobrzeg
3:0
GSS Grodzisk Wlkp.
Lipno Stęszew
0:4
POGOŃ TCZEW
Orzeł Wałcz
0:3
Olimpia II Szczecin
Gwiazda - DominiXus Toruń
3:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
1:4
AP Kotwica Kołobrzeg
Victoria Sianów
10:5
Biało Zielone Gdańsk
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:2
Lipno Stęszew
GSS Grodzisk Wlkp.
5:1
Orzeł Wałcz
POGOŃ TCZEW
0:3
WAP Włocławek
Olimpia II Szczecin
4:3
Gwiazda - DominiXus Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:2
KKP Chełmża
WAP Włocławek
3:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gwiazda - DominiXus Toruń
4:0
GSS Grodzisk Wlkp.
Victoria Sianów
2:10
POGOŃ TCZEW
Lipno Stęszew
2:1
Olimpia II Szczecin
Biało Zielone Gdańsk
2:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
2:0
Gwiazda - DominiXus Toruń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:0
Victoria Sianów
GSS Grodzisk Wlkp.
2:2
Lipno Stęszew
AP Kotwica Kołobrzeg
3:0
Orzeł Wałcz
Olimpia II Szczecin
1:1
WAP Włocławek
POGOŃ TCZEW
4:2
Biało Zielone Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
1:4
Orzeł Wałcz
WAP Włocławek
1:0
GSS Grodzisk Wlkp.
Victoria Sianów
1:7
Olimpia II Szczecin
POGOŃ TCZEW
5:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lipno Stęszew
3:1
KKP Chełmża
Gwiazda - DominiXus Toruń
2:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
2:0
WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
8:0
Biało Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wlkp.
5:2
Victoria Sianów
AP Kotwica Kołobrzeg
4:0
Lipno Stęszew
Olimpia II Szczecin
4:3
POGOŃ TCZEW
Orzeł Wałcz
2:2
Gwiazda - DominiXus Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Włocławek
1:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Victoria Sianów
4:2
KKP Chełmża
POGOŃ TCZEW
4:1
GSS Grodzisk Wlkp.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Olimpia II Szczecin
Lipno Stęszew
3:0
Orzeł Wałcz
Biało Zielone Gdańsk
1:3
Gwiazda - DominiXus Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
2:0
POGOŃ TCZEW
GSS Grodzisk Wlkp.
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Kotwica Kołobrzeg
6:2
Victoria Sianów
Olimpia II Szczecin
1:0
Biało Zielone Gdańsk
Orzeł Wałcz
2:1
WAP Włocławek
Gwiazda - DominiXus Toruń
3:1
Lipno Stęszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Włocławek
4:0
Gwiazda - DominiXus Toruń
Victoria Sianów
1:1
Orzeł Wałcz
Olimpia II Szczecin
0:2
GSS Grodzisk Wlkp.
POGOŃ TCZEW
0:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Biało Zielone Gdańsk
3:3
Lipno Stęszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
KKP Chełmża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:0
POGOŃ TCZEW
AP Kotwica Kołobrzeg
7:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lipno Stęszew
0:4
WAP Włocławek
Gwiazda - DominiXus Toruń
6:0
Victoria Sianów
GSS Grodzisk Wlkp.
6:0
Biało Zielone Gdańsk
KKP Chełmża
3:3
Olimpia II Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości