Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
2:10
Polonia Płoty
Sparta Gryfice
1:1
Vineta Wolin
Bizon Cerkwica
8:2
Pionier Żarnowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:5
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
5:2
Sparta Gryfice
Vineta Wolin
4:1
Bizon Cerkwica
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
4:1
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
6:2
Flota Świnoujście
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
0:5
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Bizon Cerkwica
0:11
Polonia Płoty
Flota Świnoujście
0:14
AP Gryf Kamień Pomorski
Fala Międzyzdroje
8:1
Pionier Żarnowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
9:1
Bizon Cerkwica
Flota Świnoujście
0:6
Sparta Gryfice
Vineta Wolin
11:0
Fala Międzyzdroje
Pionier Żarnowo
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
5:7
AP Gryf Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica
1:3
Flota Świnoujście
Fala Międzyzdroje
0:12
Polonia Płoty
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:14
Vineta Wolin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
15:0
Bizon Cerkwica
Polonia Płoty
11:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:0*
Fala Międzyzdroje
AP Gryf Kamień Pomorski
5:3
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
5:0
Pionier Żarnowo
Bizon Cerkwica
0:19
AP Gryf Kamień Pomorski
Fala Międzyzdroje
0:4
Flota Świnoujście
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
- : -
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Sparta Gryfice
7:0
Fala Międzyzdroje
AP Gryf Kamień Pomorski
12:1
Pionier Żarnowo
Flota Świnoujście
7:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sparta Gryfice
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
0:5
Polonia Płoty
Pionier Żarnowo
- : -
Vineta Wolin
Fala Międzyzdroje
8:0
Bizon Cerkwica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:0
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
AP Gryf Kamień Pomorski
2:8
Vineta Wolin
Bizon Cerkwica
2:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Polonia Płoty
3:0*
Pionier Żarnowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
2:4
Polonia Płoty
Pionier Żarnowo
0:14
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Fala Międzyzdroje
0:16
AP Gryf Kamień Pomorski
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
- : -
Flota Świnoujście
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
2:3
Polonia Płoty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
6:0
Vineta Wolin
Sparta Gryfice
7:1
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Flota Świnoujście
3:0
Pionier Żarnowo
Fala Międzyzdroje
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:9
AP Gryf Kamień Pomorski
Polonia Płoty
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
- : -
Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo
- : -
Sparta Gryfice
Vineta Wolin
- : -
Flota Świnoujście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości