Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Ikar Krosino
Pauza
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pamet Świdwin
2:1
Maxtrans-Sokół Karlino
Oldboje Wyszewo
3:3
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Bizon 1977 Cerkwica
2:2
Sokół Stara Dąbrowa
Darłovia Darłowo
5:1
Lech Czaplinek
Mechanik Bobolice
4:2
TKKF Strażak Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pauza
Pamet Świdwin
7:6
Bizon 1977 Cerkwica
Mechanik Bobolice
1:1
Lech Czaplinek
Oldboje Wyszewo
0:2
Oldboje Ikar Krosino
STLA Kacper-Sport Szczecinek
3:1
TKKF Strażak Koszalin
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:3
Maxtrans-Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
3:0*
Sokół Stara Dąbrowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Wyszewo
Pauza
Pamet Świdwin
1:3
Darłovia Darłowo
Lech Czaplinek
3:1
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Maxtrans-Sokół Karlino
1:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:0
Bizon 1977 Cerkwica
Sokół Stara Dąbrowa
2:5
Mechanik Bobolice
Oldboje Ikar Krosino
3:0
TKKF Strażak Koszalin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxtrans-Sokół Karlino
Pauza
Oldboje Ikar Krosino
5:1
Lech Czaplinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:0
Bizon 1977 Cerkwica
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:8
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
2:0
Pamet Świdwin
Oldboje Wyszewo
1:3
TKKF Strażak Koszalin
STLA Kacper-Sport Szczecinek
1:0
Sokół Stara Dąbrowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Strażak Koszalin
Pauza
Sokół Stara Dąbrowa
2:1
Oldboje Ikar Krosino
Lech Czaplinek
3:3
Oldboje Wyszewo
Pamet Świdwin
0:3*
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Maxtrans-Sokół Karlino
6:0
Bizon 1977 Cerkwica
Mechanik Bobolice
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Darłovia Darłowo
3:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon 1977 Cerkwica
Pauza
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:5
Mechanik Bobolice
Lech Czaplinek
0:2
TKKF Strażak Koszalin
Oldboje Ikar Krosino
5:1
Pamet Świdwin
Sokół Stara Dąbrowa
3:2
Oldboje Wyszewo
Darłovia Darłowo
5:2
Maxtrans-Sokół Karlino
STLA Kacper-Sport Szczecinek
5:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:5
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Pamet Świdwin
0:3
Oldboje Wyszewo
Maxtrans-Sokół Karlino
2:2
Mechanik Bobolice
Sokół Stara Dąbrowa
4:3
TKKF Strażak Koszalin
Bizon 1977 Cerkwica
1:8
Darłovia Darłowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:7
Oldboje Ikar Krosino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Lech Czaplinek
7:5
Sokół Stara Dąbrowa
Pamet Świdwin
1:4
TKKF Strażak Koszalin
Oldboje Ikar Krosino
3:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:5
Oldboje Wyszewo
STLA Kacper-Sport Szczecinek
6:0
Maxtrans-Sokół Karlino
Bizon 1977 Cerkwica
3:4
Mechanik Bobolice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Stara Dąbrowa
Pauza
Maxtrans-Sokół Karlino
5:0
Oldboje Ikar Krosino
Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:5
Oldboje Wyszewo
Pamet Świdwin
1:3
Lech Czaplinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:6
TKKF Strażak Koszalin
STLA Kacper-Sport Szczecinek
13:0
Bizon 1977 Cerkwica
Mechanik Bobolice
0:0
Darłovia Darłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Bizon 1977 Cerkwica
2:3
Oldboje Ikar Krosino
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:4
TKKF Strażak Koszalin
Maxtrans-Sokół Karlino
6:1
Oldboje Wyszewo
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:4
Lech Czaplinek
Sokół Stara Dąbrowa
4:3
Pamet Świdwin
Darłovia Darłowo
1:2
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pamet Świdwin
Pauza
Oldboje Ikar Krosino
2:1
Darłovia Darłowo
Lech Czaplinek
5:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Maxtrans-Sokół Karlino
1:3
TKKF Strażak Koszalin
Sokół Stara Dąbrowa
5:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Oldboje Wyszewo
4:1
Bizon 1977 Cerkwica
STLA Kacper-Sport Szczecinek
7:0
Mechanik Bobolice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Pauza
Mechanik Bobolice
3:4
Oldboje Ikar Krosino
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:5
Pamet Świdwin
Darłovia Darłowo
1:1
Oldboje Wyszewo
Lech Czaplinek
2:1
Maxtrans-Sokół Karlino
Sokół Stara Dąbrowa
2:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Bizon 1977 Cerkwica
1:1
TKKF Strażak Koszalin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pauza
Oldboje Ikar Krosino
1:5
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:2
Pamet Świdwin
Darłovia Darłowo
4:3
TKKF Strażak Koszalin
Maxtrans-Sokół Karlino
7:1
Sokół Stara Dąbrowa
Oldboje Wyszewo
3:3
Mechanik Bobolice
Bizon 1977 Cerkwica
1:3
Lech Czaplinek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości