Wygrana na inaugurację wiosny
Płomień Myślino 1:2 (1:4) Sparta Węgorzyno Bramki: Tomasz Prewęcki/ Wojciech Witoń, Paweł Sochanek, Kacper Kabasa, Bartłomiej...
Klasyfikacja strzelców A Klasy gr.4 po rundzie...
Strzelcy: 20 - Krzysztof Wiak (Spójnia Świdwin), 12 - Konrad Więcek (Jantar Siemyśl), 11 - Daniel Czyż (Mewa Resko), Wojciech Witoń...
Kolejne domowe zwycięstwo
Sparta Węgorzyno 5:3 (4:1) Redłovia Redło Bramki: Wojciech Witoń, Tomasz Walkiewicz, Denis Chodyna 2, Paweł Sochanek/ Marcel Raszkiewicz,...
Skromne zwycięstwo
Wrzos Wrzosowo 0:1 (0:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Paweł Sochanek Wrzos: 22. Igor Kaźmierczak - 9. Krzysztof Grzebieniak, 69. Maciej Karbowiak, 7. Michał Kłodowski, 3. Michał Krawczyk, 11. Adam Miklasiński, 6. Damian Robakowski, 32. Mariusz Różański, 17. Adam Tomaszewicz (46'...
Lider pokonany
Sparta Węgorzyno 1:0 (0:0) Mewa Resko Bramki: Damian Samal Mewa: 33. Adam Gromek - 9. Daniel Czyż, 97. Marcel Góra (35' 28. Piotr Wiktorowicz), 23. Olaf Jeż, 88. Alan Kobielski (53' 11. Damian Jaśkowiak), 22. Oskar Maliński (89' 13. Sebastian Kwiatkowski), 5. Tomasz Marciniak, 7....
Porażka w Brojcach
Wicher Brojce 1:0 (0:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Radosław Jurkiewicz Wicher: 99. Karol Makowiecki - 16. Grzegorz Fir, 72. Bartłomiej Guzewski, 12. Marek Jagielski, 21. Radosław Jurkiewicz, 17. Oliwier Kojro (75' 77. Konrad Pograniczny), 18. Vitalii Kotelevets (90' 2. Michał...
Pewna wygrana z Jantarem
Sparta Węgorzyno 5:0 (1:0) Jantar Siemyśl Bramki: Wojciech Witoń, Tomasz Walkiewicz 2, Radosław Adamczyk Oskar Borkiewicz Jantar: 13. Jan Dąbrowski - 11. Łukasz Chaber (55' 5. Bartosz Hryb), 6. Bartosz Jagielski (67' 85. Aleksander Siudaczyński), 33. Oliwier Kaim, 10. Maciej...
Wysokie zwycięstwo z Chrobrym
Chrobry Drzonowo 0:4 (0:1) Sparta Węgorzyno Bramki: Tomasz Walkiewicz, Filip Daroszewski, Daniel Romańczyk, Wojciech Witoń Chrobry: 22. Marcin Michalak - 69. Oskar Carewicz, 77. Kacper Chażyński (46' 16. Marek Chażyński), 99. Mateusz Dziedzic, 30. Kacper Gawrychowski (70' 9....
Spójnia za mocna
Sparta Węgorzyno 1:4 (0:2) Spójnia Świdwin Bramki: Wojciech Witoń/ Krzysztof Wiak 4 Spójnia: 94. Wojciech Kostrzewski - 69. Jacek Łosowski, 9. Patryk Michota, 23. Piotr Michota (70' 19. Adam Kossakowski), 3. Daniel Osiński (65' 6. Adrian Sochaj), 28. Kamil Pieda (70' 4. Rafał...
3 punkty w Ostrowicach
Chrobry Drzonowo 0:3 (0:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Wojciech Witoń 2, Radosław Adamczyk Błękitni: 1. Michał Łukaszewski - 10. Igor Bany, 14. Filip Michalski (46' 8. Jakub Pawłowski), 11. Krystian Michota, 13. Rafał Misiarz, 9. Dawid Perenc, 5. Jakub Perenc (75' 25. Marcin...
Zwycięstwo z Płomieniem
Sparta Węgorzyno 4:0 (2:0) Płomień Lisowo Bramki: Denis Chodyna, Robert Bolek, Andrzej Wilczyński, Wojciech Witoń Płomień: Piotr Kowalkowski - Chornyi Yurii, Maciej Grzesiak (60' Mateusz Dudek), Tomasz Halejcio, Mateusz Jeżyna, Ariel Łonyszyn, Tomasz Misztal (75' Paweł...
Zwycięstwo w derbach powiatu
Jastrząb Łosośnica 0:1 (0:1) Sparta Węgorzyno Bramki: Filip Daroszewski Jastrząb: Damian Paluszkiewicz - Marcin Gołab (70' Grzegorz Pawłowicz), Miłosz Jurzysta (46' Oleh Samoilich), Adrian Kowalczyk, Piotr Kulczewski, Przemysław Marciniak (53' Mariusz Głąbecki), Mateusz...
Wysoka wygrana na inaugurację
Sparta Węgorzyno 8:1 (7:1) Płomień Myślino Bramki: Wojciech Witoń 4, Leis Wahidi 2, Paweł Sochanek, Filip Daroszewski/ Jakub Wacyk Płomień: Jakub Tołkaczewski - Korneliusz Bialik, Sebastian Bielicz, Kamil Chołys, Paweł Figa, Łukasz Giliński (72' Kacper Holz), Marcin...
Koniec przygody w Pucharze
Pomorzanin 1964 Nowogard 4:0 (2:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Dominik Pisarek, Mariusz Stachowiak, Mikołaj Bobrowski, Artur Lipiński Pomorzanin 1964: 1. Patryk Białasiewicz (46' 23. Michał Borowik) - 3. Fernando Batista, 5. Maciej Bobrowski (12' 9. Oskar Gibas), 15. Dawid Feledyn,...
Pogrom w I rundzie Pucharu
Syrena-Grot Rymań 0:14 (0:8) Sparta Węgorzyno Bramki: Denis Chodyna, Paweł Sochanek 4, Wojciech Witoń 4, Radosław Adamczyk, Robert Bolek, Kacper Kabasa, Andrzej Wilczyński, Damian Samal Syrena-Grot: 1. Dariusz Koper - 10. Mateusz Bączkowski, 3. Konrad Bednarczyk, 8. Wojciech...
Klasyfikacja strzelców A Klasy gr.2
Strzelcy: 27 - Krzysztof Wiak (Spójnia Świdwin), 20 - Kamil Stasiak (Rolpol Chlebowo), 15 - Kacper Siedlecki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Piotr Stefanio (Redłovia Redło), 14 - Patryk Sobański (Masovia Maszewo), Konrad Wochna (Dąbrovia Stara Dąbrowa), 12 - Patryk Kubiak...
Przegrana na zakończenie
Sparta Węgorzyno 1:2 (0:0) Orkan Dalewo Bramki: Wojciech Witoń/ Resul Sucsuz 2 Orkan: Tadeusz Karpiński (75' Oleksandr Shevchuk) - Sławomir Błażejewski, Łukasz Diak (80' Dawid Lebiedziewicz), Daniel Góral, Michał Grzesiak, Arkadiusz Kaciupa, Kamil Mikulski (60' Konrad...
Porażka w Starej Dąbrowie
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4:2 (2:1) Sparta Węgorzyno Bramki: Tomasz Pluta 2, Konrad Wochna, Kacper Siedlecki/ Andrzej Wilczyński, Wojciech Witoń Dąbrovia: 1. Damian Pianowski - 8. Bartosz Bartnicki, 10. Piotr Doniecki (77' 2. Tomasz Krzysztofik), 24. Karol Fadecki, 99. Jakub...