0

Klasyfikacja strzelców IV Ligi po rundzie jesiennej

Klasyfikacja strzelców IV Ligi po rundzie jesiennej

Strzelcy: 24 - Karol Jabłoński (Mechanik Bobolice), 21 - Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin), 16 - Wiktor Sawicki (Darłovia...

0

Wysoka porażka na zakończenie rundy

Wysoka porażka na zakończenie rundy

Sparta Węgorzyno 1:5 (0:2) Błękitni II Stargard Bramki: Oskar Szczepanik/ Paweł Pelikan, Dominik Lis, Krystian Mądrowski 2, Mateusz...

0

Pary V Rundy Pucharu Polski ZZPN

Pary V Rundy Pucharu Polski ZZPN

WYNIKI LOSOWANIA V RUNDY PUCHARU POLSKI ZZPN Termin rozegrania spotkań - 20.02.2021r.(godzinę ustala gospodarz) [ODDZIAŁ SZCZECIN] 1....

0

Biali za mocni

Biali za mocni

Sparta Węgorzyno 1:3 (1:2) Biali Sądów Bramki: Charles Nwaogu/ Sebastian Inczewski 2, Marcel Kmieć Biali: 12. Rafał Mazurek - 11. Kacper Błaż, 13. Marcin Ćwiek (87' 9. Mariusz Korcz), 7. Grzegorz Gicewicz, 10. Sebastian Inczewski, 4. Marcel Kmieć (84' 14. Nikodem Białek), 6....

0

Zwycięstwo w zaległym spotkaniu

Zwycięstwo w zaległym spotkaniu

Sparta Węgorzyno 3:1 (1:1) Darłovia Darłowo Bramki: Maciej Kraśnicki 2, Charles Nwaogu/ Wiktor Sawicki Darłovia: 1. Oskar Kaźmierczak - 11. Kamil Michalski, 16. Łukasz Kramarz (67' 10. Artur Maciąg), 5. Bartłomiej Fastyn (90' 83. Tomasz Szopiński), 2. Damian Kulon, 3. Kamil...

0

Remis z Sokołem

Remis z Sokołem

Sokół Karlino 2:2 (1:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Marcin Gozdal, Adrian Mamak/ Maciej Kraśnicki, Charles Nwaogu W 30 minucie Maciej Kraśnicki (Sparta) nie wykorzystał rzutu karnego (Sebastian Skrzyński obronił). Sokół: 1. Sebastian Skrzyński - 3. Iwo Knapiński, 11. Jakub...

0

Wysoka porażka z Raselem

Wysoka porażka z Raselem

Sparta Węgorzyno 2:6 (2:2) Rasel Dygowo Bramki: Maciej Kraśnicki 2/ Łukasz Wiśniewski, Łukasz Włodarczyk 3, Jakub Poznański, Mateusz Bień Rasel: 1. Dawid Szymański - 9. Łukasz Włodarczyk, 6. Piotr Czapka, 7. Mikołaj Duwe, 18. Jakub Poznański, 20. Mateusz Bień, 13. Michał...

0

Bez punktów w Stargardzie

Bez punktów w Stargardzie

Kluczevia Stargard 4:2 (1:1) Sparta Węgorzyno Bramki: Michał Magnuski 3, Kamil Bartoszyński/ Charles Nwaogu 2 Kluczevia: 1. Marek Ufnal - 4. Gracjan Groński (78' 13. Dawid Wróbel), 10. Kamil Bartoszyński, 19. Artur Kościukiewicz (46' 11. Łukasz Rdzeń), 9. Grzegorz Magnuski...

0

Wygrana w Wałczu

Wygrana w Wałczu

Orzeł Wałcz 2:3 (1:1) Sparta Węgorzyno Bramki: Jakub Cerazy 2/ Jakub Pszczoła 2, Daniel Romańczyk Orzeł: 1. Edwin Odolczyk - 18. Dawid Dzikowicz (69' 19. Paweł Wegner), 9. Jakub Cerazy, 5. Dominik Dziekański, 6. Cezary Burak (77' 10. Przemysław Stolarski), 4. Patryk...

0

Klasyfikacja strzelców B klasy gr. 2 po rundzie...

Klasyfikacja strzelców B klasy gr. 2 po rundzie jesiennej

Strzelcy: 12 - Jacek Skórka (Orkan II Suchań), 8 - Paweł Czarnecki (Orkan II Suchań), 7 - Jakub Włodarczyk (Dęby Rogowo), 5 - Kamil Kwiatkowski (Gwiazda Zalęcino), Kacper Sykut (Gwiazda Zalęcino), 3 - Szymon Kubala (Zorza II Dobrzany), Karol Makarski (Sparta II...

0

Wygrana rezerw w zaległym meczu

Wygrana rezerw w zaległym meczu

Pomorzanin Krąpiel 4:5 (1:3) Sparta II Węgorzyno Bramki: Marcin Parka 2, Zbigniew Wysocki, Oskar Waldon/ Adam Karpowicz, Karol Makarski 2, Daniel Romańczyk, Leszek Radziejewski W drugiej połowie meczu Krzysztof Czerwiński (Sparta II) obronił rzut karny Pomorzanin: 12....

0

Porażka rezerw

Porażka rezerw

Unia II Dolice 6:4 (1:2) Sparta II Węgorzyno Bramki: Dominik Górecki, Alan Kwiatkowski 2, Wojciech Żugaj, Dawid Piechocki, Kamil Pieszko/ Aleksander Boho, Michał Patryarcha, Karol Makarski, Patryk Żurawik Unia II: 1. Jarosław Thiel - 4. Paweł Pluta (46' 14. Wojciech Żugaj), 20....

0

Wysoka porażka z Olimpem

Wysoka porażka z Olimpem

Olimp Gościno 4:0 (2:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Sebastian Dondaj, Paweł Stachowiak, Karol Grochowski, Bartosz Stadnik Olimp: 94. Arkadiusz Głąb - 20. Sebastian Dondaj (80' 8. Jarosław Osiński), 23. Karol Grochowski (72' 18. Kacper Kita), 6. Filip Lewicz, 2. Dominik Maciejewski,...

0

Zła passa trwa

Zła passa trwa

Sparta Węgorzyno 2:5 (0:4) Ina Goleniów Bramki: Maciej Kraśnicki, Bartosz Nizio/ Michał Jarząbek 2, Patryk Sobański, Maciej Żabicki, Rafał Bulanda Ina: 1. Adrian Henger - 19. Rafał Bulanda, 25. Patryk Sobański (46' 14. Kacper Tomaszewicz), 9. Damian Banachewicz (86' 4. Kacper...

0

Przegrana rezerw w końcówce

Przegrana rezerw w końcówce

Sparta II Węgorzyno 2:3 (2:2) Zorza II Dobrzany Bramki: Aleksander Boho, Leszek Radziejewski/ Mateusz Berczyński, Mateusz Dziewiński, Szymon Kubala Zorza II: 1. Kamil Kornet - 9. Kamil Zaborowski, 11. Mateusz Berczyński, 15. Michał Sawka, 2. Damian Śliwiński, 5. Hubert...

0

Siódma porażka w sezonie

Siódma porażka w sezonie

Rega Trzebiatów 4:3 (1:0) Sparta Węgorzyno Bramki: Adrian Rutkowski, Witold Klym (s), Michał Świżek, Daniel Kocur/ Oskar Szczepanik, Yevhenii Izdebskyi, Maciej Kraśnicki Rega: 1. Sebastian Gwóźdź - 11. Michał Świżek (64' 19. Rafał Maruszewski), 3. Maksym Luneko, 9. Daniel...

0

Rezerwy dalej bez punktów

Rezerwy dalej bez punktów

Gwiazda Zalęcino 4:2 (1:1) Sparta II Węgorzyno Bramki: Jakub Zembrzuski 2, Kaper Sykut, Dawid Zabłocki/ Michał Patryarcha, Leszek Radziejewski Gwiazda: 1. Patryk Sroka - 13. Gabriel Gniadek, 11. Jakub Zembrzuski, 22. Tomasz Polasz, 20. Kacper Sykut, 23. Nikodem Michalak (70' 14....

0

Porażka z liderem

Porażka z liderem

Sparta Węgorzyno 1:2 (1:1) Hutnik Szczecin Bramki: Witold Klym/ Dominik Dziąbek, Jakub Żelazowski Hutnik: 1. Dmytro Sobetskyi - 14. Krystian Ziółkowski (86' 8. Krystian Mazurek), 19. Kacper Kotliński, 16. Emil Andrzejewski, 15. Michał Janicki, 3. Paweł Szewczykowski, 23....

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości