Piast Karsko kolejnym rywalem

W sobotę o godzinie 14 drużyna Sparty na własnym stadionie podejmie drużynę beniaminka ligi - Piasta Karsko.

Po 12. kolejkach Sparta zajmuję 4. miejsce w tabeli z 26 punktami na koncie, natomiast Piast plasuje się na 9. pozycji z dorobkiem 17 punktów.

Sparta w meczach na własnym boisku odniosła w tym sezonie 5 zwycięstw (z Morzyckiem Moryń, Arkonią Szczecin, Polonią Płoty, Pomorzaninem Nowogard oraz Iskrą Golczewo) oraz poniosła jedną porażkę z Energetykiem Gryfino.

Piast w meczach na wyjeździe gra w kratkę. W tym sezonie odniósł 3 zwycięstwa  (z Sarmatą Dobra, Iną Ińsko i Zorzą Dobrzany) oraz poniósł 3 porażki (z Morzyckiem Moryń, Intermarche-Regą Trzebiatów oraz rezerwami Błękitnych Stargard).

Sobotnie spotkanie poprowadzi Pan Mateusz Bęben, na liniach pomagać mu będą Panowie Tomasz Czyżak oraz Dariusz Gładun.