Zwycięstwo na zakończenie rundy

W 17. kolejce, ostatniej rozgrywanej w rundzie jesiennej Sparta podejmowała outsidera ligowej tabeli - Drawę Drawsko Pomorskie. Drużyna z Drawska przed meczem ze Spartą miała na koncie 2 punkty i ta sytuacja nie zmieniła się po zakończeniu meczu.

Węgorzyńska Sparta objęła prowadzenie w 28. minucie po bramce Emiliana Kamińskiego.

Kolejne bramki po przerwie dołożyli Jarosław Kiernicki oraz Grzegorz Tarasewicz i mecz zakończył się zwycięstwem naszej ekipy 3:0.

Po premierowej rundzie w IV lidze nasza drużyna zajmuje wysokie 8. miejsce.

Drawa: 12. Robert Piłat - 2. Michał Bany, 17. Krzysztof Komincz, 20. Vladyslav Kudryavtsev (79' 10. Adrian Wawruniak), 9. Ernest Marcinkowski, 4. Mateusz Owedyk, 6. Andrzej Pedrycz, 11. Jacek Szczerba, 18. Tomasz Walkiewicz, 19. Adrian Witkowski, 13. Tomasz Wyrzykowski (46' 8.Patryk Korczyński).