Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Brojce
2:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Sparta Gryfice
16:1
Bizon Cerkwica
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
2:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Prawobrzeże Świnoujście
5:5
Błękitni Trzygłów
Pionier Żarnowo
4:3
Flota Świnoujście
Jantar Dziwnów
0:1
AP Gryf Kamień Pomorski
Polonia Płoty
7:0
Fala Międzyzdroje
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
0:5
Polonia Płoty
Wicher Brojce
1:1
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Sparta Gryfice
Flota Świnoujście
0:0
Jantar Dziwnów
Fala Międzyzdroje
1:9
Pionier Żarnowo
Bizon Cerkwica
5:1
Prawobrzeże Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:6
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
4:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polonia Płoty
16:0
Bizon Cerkwica
AP Gryf Kamień Pomorski
10:1
Flota Świnoujście
Sparta Gryfice
1:1
Wicher Brojce
Prawobrzeże Świnoujście
0:11
Intermarche-Rega Trzebiatów
Jantar Dziwnów
0:3
Fala Międzyzdroje
Pionier Żarnowo
1:4
Błękitni Trzygłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
4:1
Jantar Dziwnów
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
2:1
Sparta Gryfice
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:3
Polonia Płoty
Wicher Brojce
1:0
Prawobrzeże Świnoujście
Fala Międzyzdroje
0:7
AP Gryf Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica
1:2
Pionier Żarnowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:0
Flota Świnoujście
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
4:0
Wicher Brojce
AP Gryf Kamień Pomorski
3:3
Błękitni Trzygłów
Prawobrzeże Świnoujście
1:9
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Flota Świnoujście
6:0
Fala Międzyzdroje
Jantar Dziwnów
6:3
Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo
1:8
Intermarche-Rega Trzebiatów
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:4
Sparta Gryfice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
5:0
Jantar Dziwnów
Błękitni Trzygłów
3:1
Flota Świnoujście
Sparta Gryfice
14:0
Prawobrzeże Świnoujście
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
3:4
Polonia Płoty
Bizon Cerkwica
1:10
AP Gryf Kamień Pomorski
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:0
Fala Międzyzdroje
Wicher Brojce
- : -
Pionier Żarnowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
7:1
Sparta Gryfice
AP Gryf Kamień Pomorski
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Prawobrzeże Świnoujście
0:17
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Flota Świnoujście
6:1
Bizon Cerkwica
Fala Międzyzdroje
0:1
Błękitni Trzygłów
Pionier Żarnowo
2:6
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Jantar Dziwnów
2:2
Wicher Brojce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:2
Flota Świnoujście
Sparta Gryfice
2:7
Pionier Żarnowo
Prawobrzeże Świnoujście
1:11
Polonia Płoty
Wicher Brojce
0:1
AP Gryf Kamień Pomorski
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
4:1
Jantar Dziwnów
Bizon Cerkwica
1:9
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:6
Błękitni Trzygłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
17:0
Bizon Cerkwica
Polonia Płoty
2:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
AP Gryf Kamień Pomorski
0:5
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Jantar Dziwnów
1:4
Sparta Gryfice
Fala Międzyzdroje
1:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pionier Żarnowo
3:0
Prawobrzeże Świnoujście
Flota Świnoujście
4:0
Wicher Brojce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
8:0
Pionier Żarnowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
5:0
Błękitni Trzygłów
Wicher Brojce
0:3
Fala Międzyzdroje
Prawobrzeże Świnoujście
0:13
Jantar Dziwnów
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
3:1
Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
13:0
Bizon Cerkwica
AP Gryf Kamień Pomorski
6:4
Sparta Gryfice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
2:0
Wicher Brojce
AP Gryf Kamień Pomorski
3:0*
Prawobrzeże Świnoujście
Jantar Dziwnów
0:20
Polonia Płoty
Bizon Cerkwica
0:8
Intermarche-Rega Trzebiatów
Flota Świnoujście
4:1
Sparta Gryfice
Fala Międzyzdroje
0:9
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Pionier Żarnowo
2:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Brojce
4:1
Bizon Cerkwica
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sparta Gryfice
3:0
Fala Międzyzdroje
Polonia Płoty
11:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Flota Świnoujście
11:2
Prawobrzeże Świnoujście
Pionier Żarnowo
3:0
Jantar Dziwnów
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
1:2
Błękitni Trzygłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
7:1
Wicher Brojce
Błękitni Trzygłów
6:0
Sparta Gryfice
Bizon Cerkwica
0:10
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Fala Międzyzdroje
5:1
Prawobrzeże Świnoujście
Flota Świnoujście
1:4
Polonia Płoty
AP Gryf Kamień Pomorski
8:5
Pionier Żarnowo
Jantar Dziwnów
2:8
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
2:0
Jantar Dziwnów
Błękitni Trzygłów
2:0
Prawobrzeże Świnoujście
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:0
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Flota Świnoujście
3:2
Pionier Żarnowo
Fala Międzyzdroje
1:6
Polonia Płoty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
4:0
Wicher Brojce
Bizon Cerkwica
1:12
Sparta Gryfice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
3:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
3:1
Wicher Brojce
Jantar Dziwnów
2:3
Flota Świnoujście
Pionier Żarnowo
0:4
Fala Międzyzdroje
Polonia Płoty
7:0
Błękitni Trzygłów
Prawobrzeże Świnoujście
4:9
Bizon Cerkwica
AP Gryf Kamień Pomorski
2:5
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Brojce
0:6
Sparta Gryfice
Błękitni Trzygłów
8:0
Pionier Żarnowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
10:0
Prawobrzeże Świnoujście
Fala Międzyzdroje
4:3
Jantar Dziwnów
Flota Świnoujście
3:5
AP Gryf Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica
0:15
Polonia Płoty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:3
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
6:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
AP Gryf Kamień Pomorski
11:5
Fala Międzyzdroje
Sparta Gryfice
1:2
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Pionier Żarnowo
3:3
Bizon Cerkwica
Flota Świnoujście
0:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Jantar Dziwnów
0:0
Błękitni Trzygłów
Prawobrzeże Świnoujście
1:4
Wicher Brojce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
4:1
AP Gryf Kamień Pomorski
Wicher Brojce
0:7
Polonia Płoty
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:0
Pionier Żarnowo
Bizon Cerkwica
1:2
Jantar Dziwnów
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
17:0
Prawobrzeże Świnoujście
Fala Międzyzdroje
0:2
Flota Świnoujście
Sparta Gryfice
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
3:0*
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
AP Gryf Kamień Pomorski
14:1
Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo
2:0
Wicher Brojce
Flota Świnoujście
1:0
Błękitni Trzygłów
Fala Międzyzdroje
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Jantar Dziwnów
0:5
Intermarche-Rega Trzebiatów
Prawobrzeże Świnoujście
2:14
Sparta Gryfice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
5:1
AP Gryf Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica
2:5
Flota Świnoujście
Wicher Brojce
1:4
Jantar Dziwnów
Błękitni Trzygłów
5:3
Fala Międzyzdroje
Sparta Gryfice
0:6
Polonia Płoty
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
4:0
Pionier Żarnowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
29:0
Prawobrzeże Świnoujście
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
3:0*
Prawobrzeże Świnoujście
Jantar Dziwnów
0:3
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
AP Gryf Kamień Pomorski
13:1
Wicher Brojce
Błękitni Trzygłów
3:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pionier Żarnowo
0:1
Sparta Gryfice
Flota Świnoujście
0:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Fala Międzyzdroje
11:1
Bizon Cerkwica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
7:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica
0:9
Błękitni Trzygłów
Wicher Brojce
0:4
Flota Świnoujście
Sparta Gryfice
5:0
Jantar Dziwnów
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:2
Polonia Płoty
Prawobrzeże Świnoujście
0:11
Pionier Żarnowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
1:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Bizon Cerkwica
0:13
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pionier Żarnowo
1:6
Polonia Płoty
Flota Świnoujście
3:0
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Fala Międzyzdroje
4:4
Wicher Brojce
Jantar Dziwnów
6:0
Prawobrzeże Świnoujście
Sparta Gryfice
3:6
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
9:0
Jantar Dziwnów
Wicher Brojce
1:4
Błękitni Trzygłów
Sparta Gryfice
3:0
Flota Świnoujście
Intermarche-Rega Trzebiatów
9:1
Bizon Cerkwica
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
7:0
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:0
Pionier Żarnowo
Prawobrzeże Świnoujście
0:3*
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Trzygłów
2:1
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
Intermarche-Rega Trzebiatów
5:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Jantar Dziwnów
0:0
Pionier Żarnowo
Fala Międzyzdroje
1:0
Sparta Gryfice
Prawobrzeże Świnoujście
0:5
Flota Świnoujście
Bizon Cerkwica
2:1
Wicher Brojce
AP Gryf Kamień Pomorski
1:8
Polonia Płoty
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
6:0
Flota Świnoujście
Sparta Gryfice
6:1
Błękitni Trzygłów
Pionier Żarnowo
6:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Wicher Brojce
0:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Prawobrzeże Świnoujście
1:15
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
7:1
Jantar Dziwnów
SZKÓŁKA PIŁKARSKA DIEGO
11:2
Bizon Cerkwica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości