Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
2:0
Olimp Złocieniec
Sarmata Dobra
0:0
Calisia Kalisz Pomorski
Orzeł Bierzwnik
7:0
Światowid 63 Łobez
Ina Ińsko
3:0
Sparta Węgorzyno
KP Drawsko Pomorskie
5:1
Korona Człopa
Błękitni Pomierzyn
2:1
Drawa Drawno
Iskra Pomień
2:5
Zorza Dobrzany
Lech Czaplinek
2:0
Piast Chociwel
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
1:2
Ina Ińsko
Calisia Kalisz Pomorski
1:2
Gavia Choszczno
Drawa Drawno
2:3
Lech Czaplinek
Piast Chociwel
5:1
Iskra Pomień
Światowid 63 Łobez
3:3
Sarmata Dobra
KP Drawsko Pomorskie
1:0
Błękitni Pomierzyn
Zorza Dobrzany
0:0
Orzeł Bierzwnik
Korona Człopa
2:0
Sparta Węgorzyno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:5
KP Drawsko Pomorskie
Ina Ińsko
2:2
Calisia Kalisz Pomorski
Sarmata Dobra
1:1
Zorza Dobrzany
Gavia Choszczno
0:0
Światowid 63 Łobez
Sparta Węgorzyno
3:12
Olimp Złocieniec
Orzeł Bierzwnik
2:1
Piast Chociwel
Błękitni Pomierzyn
1:2
Korona Człopa
Iskra Pomień
0:3
Drawa Drawno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Calisia Kalisz Pomorski
3:1
Sparta Węgorzyno
Korona Człopa
0:1
Olimp Złocieniec
Drawa Drawno
0:4
Orzeł Bierzwnik
KP Drawsko Pomorskie
5:1
Iskra Pomień
Piast Chociwel
0:4
Sarmata Dobra
Zorza Dobrzany
0:2
Gavia Choszczno
Światowid 63 Łobez
1:1
Ina Ińsko
Błękitni Pomierzyn
1:1
Lech Czaplinek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
1:1
Korona Człopa
Ina Ińsko
0:5
Zorza Dobrzany
Sarmata Dobra
4:2
Drawa Drawno
Olimp Złocieniec
3:2
Calisia Kalisz Pomorski
Sparta Węgorzyno
1:4
Światowid 63 Łobez
Orzeł Bierzwnik
1:1
KP Drawsko Pomorskie
Gavia Choszczno
1:3
Piast Chociwel
Iskra Pomień
2:4
Błękitni Pomierzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
5:4
Iskra Pomień
Piast Chociwel
1:0
Ina Ińsko
Zorza Dobrzany
4:3
Sparta Węgorzyno
Światowid 63 Łobez
0:2
Olimp Złocieniec
Drawa Drawno
1:4
Gavia Choszczno
Błękitni Pomierzyn
2:3
Orzeł Bierzwnik
Korona Człopa
2:2
Calisia Kalisz Pomorski
KP Drawsko Pomorskie
0:2
Sarmata Dobra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
- : -
Piast Chociwel
Ina Ińsko
- : -
Drawa Drawno
Sarmata Dobra
- : -
Błękitni Pomierzyn
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
Światowid 63 Łobez
Gavia Choszczno
- : -
KP Drawsko Pomorskie
Olimp Złocieniec
- : -
Zorza Dobrzany
Orzeł Bierzwnik
- : -
Lech Czaplinek
Iskra Pomień
- : -
Korona Człopa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
- : -
Sarmata Dobra
Drawa Drawno
- : -
Sparta Węgorzyno
Piast Chociwel
- : -
Olimp Złocieniec
Zorza Dobrzany
- : -
Calisia Kalisz Pomorski
Korona Człopa
- : -
Światowid 63 Łobez
Iskra Pomień
- : -
Orzeł Bierzwnik
KP Drawsko Pomorskie
- : -
Ina Ińsko
Błękitni Pomierzyn
- : -
Gavia Choszczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
- : -
KP Drawsko Pomorskie
Ina Ińsko
- : -
Błękitni Pomierzyn
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
Piast Chociwel
Gavia Choszczno
- : -
Lech Czaplinek
Sarmata Dobra
- : -
Iskra Pomień
Orzeł Bierzwnik
- : -
Korona Człopa
Światowid 63 Łobez
- : -
Zorza Dobrzany
Olimp Złocieniec
- : -
Drawa Drawno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
- : -
Ina Ińsko
Drawa Drawno
- : -
Calisia Kalisz Pomorski
Piast Chociwel
- : -
Światowid 63 Łobez
Korona Człopa
- : -
Zorza Dobrzany
Orzeł Bierzwnik
- : -
Sarmata Dobra
KP Drawsko Pomorskie
- : -
Olimp Złocieniec
Błękitni Pomierzyn
- : -
Sparta Węgorzyno
Iskra Pomień
- : -
Gavia Choszczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
- : -
Lech Czaplinek
Ina Ińsko
- : -
Iskra Pomień
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
KP Drawsko Pomorskie
Gavia Choszczno
- : -
Orzeł Bierzwnik
Zorza Dobrzany
- : -
Piast Chociwel
Olimp Złocieniec
- : -
Błękitni Pomierzyn
Sarmata Dobra
- : -
Korona Człopa
Światowid 63 Łobez
- : -
Drawa Drawno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
- : -
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
- : -
Piast Chociwel
Orzeł Bierzwnik
- : -
Ina Ińsko
Sarmata Dobra
- : -
Gavia Choszczno
KP Drawsko Pomorskie
- : -
Światowid 63 Łobez
Iskra Pomień
- : -
Sparta Węgorzyno
Błękitni Pomierzyn
- : -
Calisia Kalisz Pomorski
Drawa Drawno
- : -
Zorza Dobrzany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
- : -
Orzeł Bierzwnik
Ina Ińsko
- : -
Sarmata Dobra
Piast Chociwel
- : -
Drawa Drawno
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
Lech Czaplinek
Gavia Choszczno
- : -
Korona Człopa
Zorza Dobrzany
- : -
KP Drawsko Pomorskie
Olimp Złocieniec
- : -
Iskra Pomień
Światowid 63 Łobez
- : -
Błękitni Pomierzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
- : -
Światowid 63 Łobez
Sarmata Dobra
- : -
Sparta Węgorzyno
Gavia Choszczno
- : -
Ina Ińsko
Korona Człopa
- : -
Drawa Drawno
Orzeł Bierzwnik
- : -
Olimp Złocieniec
KP Drawsko Pomorskie
- : -
Piast Chociwel
Iskra Pomień
- : -
Calisia Kalisz Pomorski
Błękitni Pomierzyn
- : -
Zorza Dobrzany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
- : -
Gavia Choszczno
Ina Ińsko
- : -
Korona Człopa
Piast Chociwel
- : -
Błękitni Pomierzyn
Zorza Dobrzany
- : -
Lech Czaplinek
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
Orzeł Bierzwnik
Drawa Drawno
- : -
KP Drawsko Pomorskie
Olimp Złocieniec
- : -
Sarmata Dobra
Światowid 63 Łobez
- : -
Iskra Pomień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości