Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
Pauza
OKS Center MD Goleniów
Pauza
Sarmata Dobra
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
0:16
Hanza Goleniów
Dąb Dębice
0:11
Radowia Radowo Małe
Masovia Maszewo
3:2
Sparta Węgorzyno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Promień Mosty
Pauza
Hanza Goleniów
Pauza
OKS Center MD Goleniów
3:6
Sarmata Dobra
Radowia Radowo Małe
2:7
Masovia Maszewo
Dąb Dębice
2:6
Leśnik Kliniska Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
OKS Center MD Goleniów
Pauza
Radowia Radowo Małe
Pauza
Dąb Dębice
0:8
Hanza Goleniów
Masovia Maszewo
11:0
Leśnik Kliniska Wielkie
Sarmata Dobra
0:6
Promień Mosty
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
Promień Mosty
Pauza
Radowia Radowo Małe
Pauza
Hanza Goleniów
8:2
OKS Center MD Goleniów
Dąb Dębice
3:2
Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno
6:0
Sarmata Dobra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
Dąb Dębice
Pauza
OKS Center MD Goleniów
2:6
Promień Mosty
Masovia Maszewo
1:4
Hanza Goleniów
Sarmata Dobra
1:17
Radowia Radowo Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
Pauza
Dąb Dębice
Pauza
Radowia Radowo Małe
Pauza
Hanza Goleniów
5:0
Promień Mosty
Leśnik Kliniska Wielkie
5:2
Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno
14:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
Masovia Maszewo
Pauza
Hanza Goleniów
Pauza
OKS Center MD Goleniów
1:2
Radowia Radowo Małe
Sarmata Dobra
7:3
Dąb Dębice
Promień Mosty
5:1
Sparta Węgorzyno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
Pauza
Radowia Radowo Małe
3:1
Promień Mosty
Leśnik Kliniska Wielkie
3:3
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
19:0
Sarmata Dobra
Hanza Goleniów
3:0*
Sparta Węgorzyno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
Pauza
Hanza Goleniów
Pauza
Sarmata Dobra
Pauza
OKS Center MD Goleniów
0:7
Dąb Dębice
Sparta Węgorzyno
2:0
Radowia Radowo Małe
Promień Mosty
14:0
Leśnik Kliniska Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Dobra
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
1:4
Sparta Węgorzyno
Masovia Maszewo
11:2
OKS Center MD Goleniów
Dąb Dębice
3:6
Promień Mosty
Hanza Goleniów
1:0
Radowia Radowo Małe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
Pauza
Sarmata Dobra
2:9
Hanza Goleniów
Promień Mosty
3:1
Masovia Maszewo
Radowia Radowo Małe
3:1
Leśnik Kliniska Wielkie
Sparta Węgorzyno
7:3
Dąb Dębice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
Pauza
OKS Center MD Goleniów
Pauza
Sarmata Dobra
Pauza
Hanza Goleniów
3:1
Leśnik Kliniska Wielkie
Sparta Węgorzyno
1:3
Masovia Maszewo
Radowia Radowo Małe
1:0
Dąb Dębice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Promień Mosty
Pauza
Hanza Goleniów
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
2:4
Dąb Dębice
Masovia Maszewo
5:0
Radowia Radowo Małe
Sarmata Dobra
4:9
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
OKS Center MD Goleniów
Pauza
Radowia Radowo Małe
Pauza
Hanza Goleniów
0:3
Dąb Dębice
Leśnik Kliniska Wielkie
4:10
Masovia Maszewo
Promień Mosty
3:0
Sarmata Dobra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
Promień Mosty
Pauza
Radowia Radowo Małe
Pauza
Masovia Maszewo
8:1
Dąb Dębice
OKS Center MD Goleniów
2:0
Hanza Goleniów
Sarmata Dobra
0:10
Sparta Węgorzyno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
Dąb Dębice
Pauza
Radowia Radowo Małe
8:0
Sarmata Dobra
Hanza Goleniów
0:12
Masovia Maszewo
Promień Mosty
3:2
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
Pauza
Dąb Dębice
Pauza
Radowia Radowo Małe
Pauza
OKS Center MD Goleniów
9:0
Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra
4:1
Leśnik Kliniska Wielkie
Promień Mosty
0:3*
Hanza Goleniów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
Masovia Maszewo
Pauza
Hanza Goleniów
Pauza
Radowia Radowo Małe
5:1
OKS Center MD Goleniów
Dąb Dębice
4:2
Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno
0:3*
Promień Mosty
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
Pauza
OKS Center MD Goleniów
1:1
Leśnik Kliniska Wielkie
Promień Mosty
0:5
Radowia Radowo Małe
Sarmata Dobra
0:4
Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno
3:2
Hanza Goleniów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
Pauza
Hanza Goleniów
Pauza
Sarmata Dobra
Pauza
Radowia Radowo Małe
7:0
Sparta Węgorzyno
Leśnik Kliniska Wielkie
10:0
Promień Mosty
Dąb Dębice
4:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Dobra
Pauza
Radowia Radowo Małe
10:0
Hanza Goleniów
OKS Center MD Goleniów
1:6
Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno
6:3
Leśnik Kliniska Wielkie
Promień Mosty
5:2
Dąb Dębice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
3:0
Radowia Radowo Małe
Masovia Maszewo
3:0*
Promień Mosty
Dąb Dębice
3:0*
Sparta Węgorzyno
Hanza Goleniów
3:0*
Sarmata Dobra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości