Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin
Pauza
Iskierka Szczecin
10:1
Aquila Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Kasta Szczecin-Majowe
1:19
Arkonia II Szczecin
Ina II Goleniów
3:0
Hanza II Goleniów
Hutnik Szczecin
4:1
Grot Gardno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
Pauza
Prawobrzeże Szczecin
10:0
Aquila Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska
8:2
Kasta Szczecin-Majowe
Odrzanka Radziszewo
- : -
Ina II Goleniów
Hanza II Goleniów
0:5
Iskierka Szczecin
Grot Gardno
3:0
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
Aquila Szczecin
0:8
Hanza II Goleniów
Kasta Szczecin-Majowe
3:0
Grot Gardno
Arkonia II Szczecin
4:0
Ina II Goleniów
Iskierka Szczecin
2:4
Odrzanka Radziszewo
Hutnik Szczecin
2:3
Prawobrzeże Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasta Szczecin-Majowe
Pauza
Ehrle Dobra Szczecińska
14:2
Ina II Goleniów
Odrzanka Radziszewo
3:5
Aquila Szczecin
Prawobrzeże Szczecin
5:2
Hanza II Goleniów
Hutnik Szczecin
4:1
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia II Szczecin
10:0
Iskierka Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina II Goleniów
1:3
Grot Gardno
Kasta Szczecin-Majowe
2:5
Hutnik Szczecin
Aquila Szczecin
1:15
Arkonia II Szczecin
Hanza II Goleniów
1:5
Odrzanka Radziszewo
Mierzynianka Mierzyn
0:2
Prawobrzeże Szczecin
Iskierka Szczecin
3:2
Ehrle Dobra Szczecińska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
Pauza
Ina II Goleniów
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
4:1
Kasta Szczecin-Majowe
Ehrle Dobra Szczecińska
8:5
Aquila Szczecin
Prawobrzeże Szczecin
1:2
Odrzanka Radziszewo
Grot Gardno
4:3
Iskierka Szczecin
Arkonia II Szczecin
5:0
Hanza II Goleniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
Iskierka Szczecin
Pauza
Hanza II Goleniów
2:9
Ehrle Dobra Szczecińska
Ina II Goleniów
1:1
Hutnik Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
3:3
Prawobrzeże Szczecin
Aquila Szczecin
6:4
Grot Gardno
Odrzanka Radziszewo
- : -
Arkonia II Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasta Szczecin-Majowe
Pauza
Aquila Szczecin
Pauza
Ehrle Dobra Szczecińska
1:0
Odrzanka Radziszewo
Prawobrzeże Szczecin
1:3
Arkonia II Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
6:1
Ina II Goleniów
Hutnik Szczecin
- : -
Iskierka Szczecin
Grot Gardno
3:0
Hanza II Goleniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin
Pauza
Hanza II Goleniów
Pauza
Odrzanka Radziszewo
3:0
Grot Gardno
Aquila Szczecin
3:3
Hutnik Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Iskierka Szczecin
3:3
Mierzynianka Mierzyn
Ina II Goleniów
3:5
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
Pauza
Ina II Goleniów
Pauza
Kasta Szczecin-Majowe
1:3
Iskierka Szczecin
Prawobrzeże Szczecin
3:5
Ehrle Dobra Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn
5:2
Aquila Szczecin
Hutnik Szczecin
- : -
Hanza II Goleniów
Grot Gardno
0:14
Arkonia II Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia II Szczecin
Pauza
Iskierka Szczecin
Pauza
Hanza II Goleniów
1:2
Mierzynianka Mierzyn
Ehrle Dobra Szczecińska
10:0
Grot Gardno
Odrzanka Radziszewo
- : -
Hutnik Szczecin
Ina II Goleniów
1:7
Prawobrzeże Szczecin
Aquila Szczecin
4:4
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ehrle Dobra Szczecińska
Pauza
Aquila Szczecin
Pauza
Ina II Goleniów
2:4
Iskierka Szczecin
Prawobrzeże Szczecin
5:2
Grot Gardno
Mierzynianka Mierzyn
3:2
Odrzanka Radziszewo
Kasta Szczecin-Majowe
0:2
Hanza II Goleniów
Hutnik Szczecin
- : -
Arkonia II Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
Hanza II Goleniów
Pauza
Iskierka Szczecin
0:1
Prawobrzeże Szczecin
Odrzanka Radziszewo
0:7
Kasta Szczecin-Majowe
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Hutnik Szczecin
Aquila Szczecin
- : -
Ina II Goleniów
Arkonia II Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości