Okazała wygrana z Gryfem

Niedzielny mecz zakończył się pewnym i okazałem zwycięstwem Sparty. Nasi zawodnicy co prawda przegrywali już po 6. minutach, ale dzięki trzem bramkom Kiernickiego i po jednej Dzierbickiego i Tarasewiczapewnie pokonali drużynę Kamieńskiego Gryfa 5:1.

Co ciekawe po tym meczu drużyna Gryfa Kamień Pomorski zwolniła swojego trenera Ferdinanda Chi-Fona.

Gryf: 12. Ireneusz Benedyczak -  9, Paweł Andrearczyk. 6. Adrian Chodorowski, 11. Rafał Górski, 20. Patryk Jankowski (55' 10. Szymon Włodarek), 16. Konrad Kowalczyk, 13. Radosław Misztal, 4. Dawid Sandzewicz, 8. Bartosz Sasin (50' 19. Patryk Juncewicz), 2. Paweł Wanagiel, 18. Paweł Woźny.

Skład rezerwowy 1. Filip Daroszewski, 3. Sebastian Kmetyk, 14. Mariusz Tałajkowski.

Szczegóły meczu: http://spartawegorzyno.futbolowo.pl/game/516056/gryf-kamien-pomorski-vs-sparta-wegorzyno