Wyrwane trzy punkty w końcówce

W sobotnim meczu Sparta pokonała drużynę Kluczevii Stargard 2:1. Sparta wyszła na prowadzenie już w 7. minucie mecz kiedy to piłkę do bramki skierował Damian Dzierbicki, zaliczając trzeci mecz z rzędu z bramką na koncie. Goście wyrównali w 32. minucie po strzale Oskara Dury. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry bramkę na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Kupczyński, powtarzając wyczyn z przed dwóch miesięcy kiedy to w meczu Dębem Dębno również w doliczonym czasie gry zdobył bramkę na 2:1 i przesądziło o wyniku spotkania.

Kolejny mecz to wyjazd do Kamienia Pomorskiego i mecz z tamtejszym Gryfem, który odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 15.

Kluczevia: 12. Arkadiusz Spychaj -  8. Dawid Banach, 13. Bartosz Bartłomiejczyk, 10. Kamil Bartoszyński, 15. Oskar Dura, 24. Artur Kościukiewicz (89' 6. Przemysław Wolski), 19. Tomasz Królak (71' 7 Radosław Downar), 9. Grzegorz Magnuski, 16. Robert Rawa, 17. Piotr Surma (59' 20. Jarosław Zalas), 23. Patryk Szczygielski.

Skład rezerwowy 1. Rafał Mazurek, 11. Radosław Surma.