Porażka z Jeziorakiem

Niedzielny mecz pomiędzy oboma drużynami zapowiadał się obiecująco. Początek meczu to potwierdził, gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie meczu, nasz ekipa odpowiedziała pięć minut później i po strzale Damiana Dzierbickiego było 1:1, niestety chwila dekoncentracji w drużynie gości doprowadziła do straty bramki już dwie minuty po wyrównaniu wyniku meczu. Jak się okazało wynik z 10. minuty się nie zmienił, chodź obie drużyny sprawiły jeszcze kilka sytuacji. Na początku drugiej połowy gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Mecz wyrównany, lecz niestety bez punktów, kolejne spotkanie już w sobotę w Węgorzynie z drużyną Kluczevii Stargard.

Jeziorak: 12. Grzegorz Otocki - 14. Łukasz Baran, 10. Mateusz Chlibyk, 16. Sebastian Jałoszyński (67' 8. Krzysztof Dominiak), 6. Patryk Janczak, 21. Wiktor Kasztelan, 20. Maciej Kubiak, 17. Maksym Sapon (84' 22. Kacper Siemienas), 5. Edward Tondrik, 9. Piotr Wdowski (30' 7. Daniel Decewicz), 31. Jakub Werra (60' 11. Dawid Kapczyński).

Skład rezerwowy 1. Jakub Zdeb, 66. Łukasz Zieliński.