Pewne 3 punkty z Raselem

W sobotnim meczu Sparta pokonała Rasel Dygowo aż 4:1. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Jarosław Kiernicki - dwie oraz po jednej Damian Dzierbicki i Emilian Kamiński. Dla gości honorową bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Michał Świżek. Ponadto od 66 minuty Sparta grała w '10' po czerwonej kartce dla Leszka Radziejewskiego, ale i to nie powstrzymało Sparty od zdobycia trzech punktów w sobotnim spotkaniu.

Następne spotkanie to wyjazdowy mecz z Jeziorakiem Załom (Szczecin), które odbędzie nie w niedzielę o godzinie 13.

Rasel: 1. Bartosz Marchewka - 3. Jakub Świżek (46' 6. Piotr Czapka), 9. Oskar Stępień, 2. Marcin Murawski, 13. Szymon Popiołek (61' 15. Krzysztof Giliński), 4. Sebastian Kołodziejski (56' 8. Andrzej Wojciechowski), 10. Adam Zejfer, 5. Piotr Suchwałko, 17. Karol Grochowski (46' 11. Sławomir Kukielewski), 7. Mikołaj Duwe, 20. Michał Świżek.

Skład rezerwowy 87. Sebastian Jadczyk

Szczegóły meczu: http://spartawegorzyno.futbolowo.pl/game/516025/sparta-wegorzyno-vs-rasel-dygowo