Wyjazdy nie dla nas

Iskra Białogard 5:1 (3:0) Sparta Węgorzyno

Bramki: Marcin Kosmala 2, Krzysztof Lisiak 3 / Leszek Radziejewski

Niestety naszej drużynie nie udało się przerwać złej passy w meczach wyjazdowych. Mecz zaczął się fatalnie dla naszej drużyny. Gospodarze rozpoczęli mecz od środka boiska i już w 16. sekundzie wyszli na prowadzenie. Niestety nasza drużyna nie potrafiła się otrząsnąć po straconej bramce i gospodarze przed przerwą zaaplikowali naszej drużynie jeszcze dwie bramki i schodzili na przerwę z trzy bramkowym prowadzeniem.

Po przerwie wiele się nie zmieniło, gospodarze dołożyli jeszcze dwie bramki, a Sparta odpowiedziała jedynie honorowym trafieniem Leszka Radziejewskiego i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy aż 5:1.

Teraz przed nami kolejny mecz na własnym stadionie i trzeba mieć nadzieję, że seria zwycięstw na własnym stadionie zostanie podtrzymana.

Iskra: 1. Damian Guz - 2. Maciej Brzeziński, 9. Łukasz Jarzębski (72' 22. Marcin Kurczak), 88. Marcin Kosmala (63' 6. Jakub Dereń), 8. Robert Koziński, 69. Tomasz Krzywonos, 99. Wojciech Łaniucha (85' 19. Michał Stolarek), 10. Krzysztof Lisiak, 4. Piotr Pokuciński, 5. Mateusz Przybysz, 7. Mateusz Suchocki (80' 17. Damian Wołosiewicz).

Skład rezerwowy 12. Mateusz Brzeziński, 20. Mateusz Lisiak, 23. Marcin Żakowski.