Bałtyk zwycięski

W 10 kolejce nasza drużyna podejmowała zespół Bałtyku Koszalin. Mecz rozpoczął się od mocnego akcentu gospodarzy którzy już po 2. minutach prowadzili. 15 minut później po zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Wojciech Guźniczak, który skierował piłkę do siatki. Niestety dla naszej drużyny Bałtyk jeszcze przed przerwą zdobył bramkę i prowadził do przerwy 2:1.

W drugiej połowie pomimo kilku okazji obu drużyn wynik nie uległ zmianie i Sparta poniosła 5. porażkę w tym sezonie.

Bałtyk: 12. Sebastian Skrzyński - 2. Dawid Biergiel, 17. Seweryn Fijołek, 8. Patryk Jachemek (46' 13. Maciej Andrzejczak), 4. Fabian Walaszczyk (71' 14. Damian Kulon), 10. Paweł Rak, 6. Krystian Krauze, 11. Leszek Pazdur (59' 22. Przemysław Saliwon), 7. Kamil Lichmański, 16. Bartłomiej Putno (82' 15. Jakub Janasik), 9. Konrad Romańczyk.