Rasel pokonany

W meczu 11. kolejki rywalem Sparty była drużyna Rasela Dygowo. Mecz z wysokiego C zaczęli gospodarze, a podanie Patryka Miklasa, wykończył strzałem w krótki róg bramki - Wojciech Guźniczak.

W 24 minucie było już 2:0, bramkę dość szczęśliwym strzałem z rzutu wolnego na bramkę zamienił nasz najlepszy snajper - Jarosław Kiernicki

Do przerwy wynik spotkania się nie zmienił i gospodarze schodzili do szatni z dwubramkową przewagą. .

Po przerwie Sparta kontrolowała przebieg gry, a Rasel najgroźniejsze sytuację stwarzał sobie po stałych fragmentach gry, lecz żaden z nich nie doszedł do skutku.

W doliczonym czasie gry Sparta przeprowadziła udany kontratak i po podaniu Leszka Radziejewskiego, Daniel Romańczyk posłał piłkę z najbliższej odległości do bramki ustalając wynik spotkania.

Sparta wygrywając z Raselem odniosła swoje trzecie zwycięstwo z rzędu na własnym stadionie!

Rasel: 33. Paweł Waśków - 5. Piotr Suchwałko, 3. Dawid Ejzygmann (80' 13. Marek Niemierzycki), 2. Marcin Murawski, 15. Michał Lampa, 9. Oskar Stępień (55' 7. Mikołaj Duwe), 6. Oleksandr Zhdanov, 10. Adam Zejfer, 11. Sławomir Kukielewski, 16. Łukasz Wiśniewski, 8. Andrzej Wojciechowski.

Skład rezerwowy 20. Michał Świżek, 4. Sebastian Kołodziejski, 17. Kacper Śmielewski.