Lanie w Wolinie

Lanie w Wolinie

Po pierwszym zwycięstwie przed tygodniem nasza drużyna musiała szybko zejść na ziemię. Lekcję gry otrzymaliśmy od spadkowicza z III ligi, który ostatni mecz ligowy wygrał prawie rok temu jeszcze w rozgrywkach III ligi w rundzie jesiennej... 

Niestety przełamanie nastąpiło na naszej drużynie i w to okazałych rozmiarach. Do przerwy przegrywaliśmy 3:1 a bramkę dla Sparty zdobył Wojciech Guźniczak. Niestety gospodarze po przerwie dołożyli jeszcze jedno trafienie i spokojnie kontrolowali przebieg meczu. W ostatnich 15 minutach Vineta pokonała bramkarza Sparty jeszcze trzykrotnie i ostatecznie wygrała aż 7:1. 

Vineta: 1. Adrian Sadecki - 5. Mykhailo Tolstiak (73' 7. Paweł Chamera), 15. Tomasz Wydmuszek, 21. Mateusz Kostka, 17. Jakub Tarka, 14. Radosław Cyburt, 10. Adrian Nagórski, 13. Dawid Łodyga (23' 18. Rafał Bakun), 22. Michał Grześkowiak (77' 4. Igor Czuryszkiewicz), 3. Maciej Kraśnicki (63' 2. Krzysztof Suwalski), 9. Adam Nagórski. 

Skład rezerwowy 12. Maciej Macuk, 19. Paweł Pawłowski, 16. Patryk Lubośny.

Szczegóły meczu: http://spartawegorzyno.futbolowo.pl/game/623773/vineta-wolin-vs-sparta-wegorzyno

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości