Zwycięstwo z Hutnikiem

Po niepowodzeniu w Wolinie nasza drużyna szybko się z rehabilitowała. Pewne i okazałe zwycięstwo z Hutnikiem było niespodzianką patrząc na ligową tabelę i na poprzednie spotkanie z Hutnikiem na własnym terenie w zeszłym sezonie (0:5).

Do przerwy Sparta prowadziła 1:0 po bramce Jarosława Kiernickiego, po przerwie Kiernicki dołożył jeszcze dwa trafienia (w sumie w tym sezonie ma ich na koncie 11!), a także swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył nasz kapitan Daniel Romańczyk, który wykorzystał rzut karny. Goście odpowiedzieli tylko jedną bramką i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Hutnik: 79. Artur Dąbrowski - 7. Kamil Adamczyk (58' 22. Jakub Żelazowski), 19. Maksymilian Czapliński, 20. Oskar Czapliński, 9. Bartosz Gołębiowski, 17. Karol Izdebski, 4. Patryk Lis, 8. Michał Ociepa, 11. Dominik Pirkoś (46' 15. Mateusz Sowała), 6. Jakub Prokopiak, 14. Łukasz Rdzeń (46' 10. Radosław Marcyniuk).

Skład rezerwowy 1. Damian Wiśniewski, 5. Witold Klym, 12. Maciej Lenartowski.